Sveikata

„Moters pasaulis 2021“: naujausios mados ir grožio tendencijos po „Žalgirio“ arenos stogu

Jau nuo artėjančio ketvirtadienio iki pat savaitgalio pabaigos Kauno „Žalgirio“ areną užpildys mados, grožio ir stiliaus temos bei jomis besidomintys pirkėjai. Po metų pertraukos lapkričio 25-28 d. į Kauną sugrįžta tarptautinė, aštuonioliktąjį kartą organizuojama paroda „Moters pasaulis 2021“.

Keturias dienas vyksiantis renginys lankytojus kvies atrasti per 270 skirtingų prekės ženklų bei paslaugų teikėjų pristatomų rūbų, aksesuarų, avalynės ir galanterijos, grožio ir kosmetikos, namų kvapų bei tekstilės, juvelyrikos ir kitų prekių. Lankytojai turės galimybę betarpiškai pabendrauti su prekės ženklų atstovais, apsipirkti gamintojų kainomis bei gauti asmeniškai sau pritaikytų grožio ir stiliaus patarimų.

Tuo tarpu parodoje susibursiantys profesionalai kviečiami ne tik pristatyti save potencialiems klientams, bet ir užmegzti naudingus kontaktus, dalyvauti seminaruose, konferencijose bei konkursuose.

„Paroda „Moters pasaulis“ sugrįžta po metų pertraukos ir dalyviams bei lankytojams yra pasiruošusi pristatyti dar daugiau aktualių grožio, mados bei stiliaus naujienų, nei bet kada anksčiau. Nekantriai laukiame, kol po „Žalgirio“ arenos stogu ir vėl šurmuliuos grožio bei mados temoms neabejingi gyventojai ir tikimės, kad parodoje atrastos prekės, įgytos žinios, gauti patarimai bei užmegzti kontaktai bus naudingi ir renginiui pasibaigus“, – sako parodą organizuojančio „Ekspozicijų centro“ vadovas Erikas Piskunovas.

Ne tik apsipirkti, bet ir tobulėti

Greta šimtų skirtingų stendų su įvairiomis grožio, mados ir stiliaus prekėmis, kurias lankytojai galės atrasti lapkričio 25-28 d., parodoje lauks ir turininga seminarų, konferencijų bei konkursų programa. Visų dalyvių ir lankytojų lauks verslumo skatinimo renginiai bei kontaktų mugė, aštuonių skirtingų seminarų programa, kurioje – kiekvienai aktualūs grožio bei mados patarimai.

Profesionalai turės galimybę pasirodyti skirtinguose mados, plaukų, vizažo, vestuvių įvaizdžio kūrimo bei kituose konkursuose.

Tikimasi, kad ypatingai daug dėmesio sutrauks tradiciškai parodoje organizuojamas „Mados kūrėjų šou“, pristatantis naujausias dizainerių kolekcijas bei išskirtinis renginio akcentas – „Pasaulio ilgaplaukės 2021“ rinkimai.

Prioritetas – saugumas

Paroda „Moters pasaulis 2021“ prasidės jau šį ketvirtadienį, lapkričio 25 d., ir tęsis iki sekmadienio, lapkričio 28 d., vakaro. Renginio vieta – „Žalgirio“ arena. Ketvirtadienį-šeštadienį parodos durys atveriamos 10 val., o užveriamos – 19 val. Sekmadienį parodoje lankytojai laukiami nuo 10 iki 17 val.

Siekiant užtikrinti parodos lankytojų ir dalyvių saugumą, į „Žalgirio“ areną bus įleidžiami tik Galimybių paso kriterijus atitinkantys asmenys. Neturintiems Galimybių paso bus sudarytos sąlygos atlikti greitąjį antigeno testą parodos vietoje.

Visų bus prašoma dėvėti apsaugines veido kaukes bei laikytis rekomenduojamo saugaus atstumo.

Daugiau informacijos apie parodos „Moters pasaulis 2021“ programą, dalyvių naujienas rasti bei bilietus įsigyti galima ČIA.

Pranešimą paskelbė: Ilma Gibavičienė, UAB „Ekspozicijų centras”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą