Renginiai

Monique: man patinka savo stiliumi išsiskirti iš kitų

Garsiosios atlikėjos Monikos Pundziūtės – Monique nepastebėti neįmanoma tiek scenoje, tiek gatvėje – ji visus nustelbia išskirtiniu stiliumi: ryškiaspalviais plaukais ar aukštomis platformomis. Artėjant vasaros sezonui, atlikėja vėl žada nustebinti savo išvaizdos pokyčiais ir dalinasi mintimis, koks įvaizdis jai patinka labiausiai ir kodėl batai – tai jos antroji meilė.
M. Pundziūtė atvirauja, kad būdama ryški ir išskirtinė, ji jaučiasi iš tikrųjų gyvenanti. Naujausioje avalynės tinklo „Deichmann“ fotosesijoje įsiamžinusi atlikėja neslepia, kad jai patinka atkreipti gatvės praeivių žvilgsnius.
Monika, kodėl tau patinka atkreipti į save dėmesį, iš kur atsiranda noras būti kitokia?
Noras būti kitokia kyla, kai apsidairau aplink. Visi esame paskendę rutinoje, pilkume, aplink save nematome spalvų. Kai gatvėje pamatau spalvingai apsirengusį žmogų, aš gėriuosi juo, juk spalvos traukia akį, praskaidrina kasdienybę. Džiaugiuosi, kad ne tik mano darbo aplinkoje, bet ir kasdienybėje nėra rutinos, tad ir mano aprangos stilius labai įvairus. Rengiantis ryškiai ir spalvingai jaučiuosi geriausiai ir tuo pačiu noriu padrąsinti, įkvėpti ir kitus drąsiau reikšti save.
Kodėl tavo kuriamas stilius toks ryškus ir spalvingas?
Renkuosi tai, kas atspindi mano kasdienybę: nesutramdoma, skirtinga, unikalu. Man atrodo, kad visi esame sutverti būti savimi – originalūs ir saviti – tačiau dauguma paskęsta visuomenės sukurtuose standartuose ir tariamai saugiose spalvose: pilkoje, juodoje, nes tai yra lengviausia ir paprasčiausia. Tad šįkart mano pasirinkimas – ryškūs „Deichmann“ aukštakulniai ir akį rėžiantis kostiumėlis. Būtent tokia esu šiandien ir visai nebijau būti pastebėta. Kažkada ryškumo bijojau, o šiandien tai – mano vizitinė kortelė.
O kaip tavo plaukai? Buvai mėlynplaukė, raudonplaukė, kokia būsi šią vasarą?
Visus savo gerbėjus galiu suintriguoti, kad artimiausiu metu manęs tikrai laukia pokyčiai. Artėjant sezonui, norisi pokyčių, čia kaip gyvatei kas kartą reikia išsinerti iš savo odos. Daugiau atskleisti negaliu, bet patikinu, kad laukti tikrai yra ko! (šypsosi).
Kokių komentarų girdi apie savo stilių?
Daugiausia komentarų sulaukiu virtualioje erdvėje, pavyzdžiui, kai įsidedu naują nuotrauką „Instagram“ socialiniame tinkle, gaunu daugybę žinučių: kur pirkau batus, suknelę. Kiti giria tam tikras detales ar norą atrodyti kitokiai. Pavyzdžiui, viešnagės ir fotosesijos Italijoje metu mane pradžiugino vietinio italo komentaras ir noras su manimi nusifotografuoti. Tuo metu su ryškiai rožiniu kostiumėliu pozavau prie rausvo „Vespa“. Tad spalvos tikrai veikia!
Esi ryški scenoje, o kaip gatvėje? Tau patinka Tave lydintys žvilgsniai?
Nors pati tų žvilgsnių neskaičiuoju ir neseku, bet galiu patvirtinti, man patinka dėmesys gatvėje. Visuomet labai malonu sulaukti žodinio komplimento, o ir pati nevengiu jais dalintis. Kai Lietuvoje pamatau įdomiai, gražiai stiliuje besireiškiantį žmogų, norisi užmegzti pokalbį, paklausti, iš kur jis semiasi įkvėpimo ar tiesiog pasakyti gražų žodį.
Kiekvienas įvaizdis užbaigiamas tinkamais batais, kokie tavo pavasario/vasaros favoritai?
Batai diktuoja nuotaiką ir leidžia būti savimi. Nesuklysiu sakydama, kad jie mano antroji meilė: supratau, kad pasirinkus tinkamus batus išauga pasitikėjimas savimi. Mano šios vasaros pasirinkimai: mylimiausios „Deichmann“ platformos su mediniu padu, kurios vis dar madingiausiųjų topuose. Taip pat ir šios vasaros hitas – platformos pintu padu.
Net ir filmavimų metu, kai filmuojama tik iki pusės, aš visuomet dėviu aukštakulnius, nes jie leidžia pasijusti moteriškesnei, o stovėsena bei eisena tampa grakštesnės. Net mimika darosi kitokia – vyksta labai paprasti stebuklai.
Kodėl pavasaris/vasara yra tas metas, kai batai tampa akcentu?
Šiltasis sezonas žavus tuo, kad turime daugiau pasirinkimų, nebereikia savęs varžyti storais megztiniais, pūkinėmis striukėmis ar vandeniui nepralaidžiais batais. Tiek drabužių, tiek avalynės pasirinkimas daug didesnis, tad laukiu nesulaukiu, kada galėsiu užsidėti trumpą suknelę ir trauksiu iš spintos aukštakulnius! Svarbiausia, kad aukštakulniai būtų atviri ir patogūs, ir nors niekas nepralenks sportinių batelių, bet su „Deichmann“ platformomis fotosesijos metu galėjau ir šokinėti, ir laipioti, ir bėgioti.
Kokį stiliaus patarimą galėtum duoti savo gerbėjams artėjančiam pavasario/vasaros sezonui?
Turiu tik vieną patarimą – eiti ir ieškoti tinkamų batų. Jeigu užsidėjusi batus pajauti meilę iš pirmo žvilgsnio, jautiesi drąsi ir pasitikinti savimi, su tais batais gali užkariauti pasaulį. Tad pirmyn į paieškas!

Parašykite komentarą