Renginiai

Koncertui Karoliniškėse besiruošiantis Alen Chicco: „Vilnius man – ir juodas, ir baltas, bet be jo neįsivaizduoju savo kūrybos“

Sostinės jubiliejaus proga į gyvenamuosius rajonus jau trečią kartą sugrįžtantis festivalis „Vilnius – atvira muzikos salė“ pirmąjį vasaros savaitgalį kviečia pasitikti mylimiausios muzikos ir atlikėjų apsuptyje. Koncertui Karoliniškėse besiruošiantis dainininkas Alen Chicco žada, kad į renginį atvykę klausytojai išgirs naujausią ir dar niekur negirdėtą jo muzikinę programą, o pasirodymą apjungs ne tik muzika, bet ir ryškūs sceniniai kostiumai.

Atliks dar niekur negirdėtą programą

Birželio 2–3 d. Vilniaus miesto savivaldybė, „Go Vilnius“ ir asociacija AGATA kviečia vilniečius ir miesto svečius į nemokamą muzikos festivalį. Skirtinguose mikrorajonuose ir netikėčiausiose miesto erdvėse bus įrengtos 4 muzikos scenos, kuriose per savaitgalį įvyks 24 skirtingų atlikėjų ir grupių pasirodymai. Sostinės jubiliejui skirtame renginyje savo naujausią programą pristatys ir žinomas atlikėjas Alen Chicco.

„Savo klausytojams planuoju pristatyti visiškai naują koverių programą. Intensyviai ruošiamės šiam pasirodymui, repetuojame su grupe bei dėliojamės sceninį įvaizdį, kuris tikrai bus įsimintinas ir ryškus. Pasirodymas apjungs ir teatro bei šokio elementus. Repertuaras bus sudarytas iš daugeliui žinomų, pasaulyje garsių atlikėjų kūrinių, siunčiančių žinutes tiek apie meninę, tiek apie seksualinę raišką ir savęs atradimą. Tikiu, kad ši programa bus nepamirštama susirinksiantiems žmonėms, o kartu su ja kviesime švęsti muziką bei Vilniaus 700 metų jubiliejų“, – būsimą programą pristato Alen Chicco.

Atlikėjas priduria, kad proga koncertuoti Karoliniškių scenoje jam yra labai simboliška ir svarbi, juk savo muzikinį kelią vaikinas pradėjo būtent šiame rajone. „Esu vilnietis. Augau Lazdynuose, o Karoliniškėse lankiau muzikos mokyklą, kur galima sakyti ir prasidėjo mano pažintis bei meilė muzikai. Tai – mano vaikystės rajonas, kurį gerai pažįstu ir kuris man kelia gražių bei sentimentalių prisiminimų. Be to, prieš porą metų jau dalyvavau atviros muzikos festivalyje, tik tąkart koncertavau Lazdynuose. Bus smagu ir vėl sugrįžti į šio festivalio sceną ir pradžiuginti vilniečius“, – džiaugiasi Alen Chicco.

Vilnius – pasaulio žmonių miestas

Dainininkas pasakoja, kad Vilnių jam teko pažinti iš skirtingų pusių – nuo žaliuojančių rajonų, kuriuose užaugo bei mokėsi, iki bohemiškos ir meniškos centrinės miesto dalies, kurioje studijavo ir susipažino su naujais žmonėmis.

„Vilnius man – ir juodas, ir baltas, bet be jo neįsivaizduoju savo kūrybos. Šis miestas mane įkvepia, o kartu padėjo suformuoti mano pasaulio bei savęs suvokimą ir vertybes. Prisimenu, kai studijuodamas stebėjau, kaip iš kitų miestų atvykę jaunuoliai atranda šį miestą, o ir pats jame vis pastebėdavau ką nors naujo. Dabar jaučiu, kad kasdien Vilnių prisijaukinu vis labiau, o su metais jis man tampa dar brangesnis“, – pasakoja Alen Chicco.

Anot kūrėjo, pastaraisiais metais sostinė keitėsi ir tapo dar atviresniu pasaulio miestu, į kurį nori atvažiuoti skirtingi žmonės: „Vilnius man – kultūros miestas. Čia gyvena ir kuria daug talentingų žmonių, todėl ir jubiliejaus proga savo miestui noriu palinkėti atvirumo ir drąsos priimti kiekvieną.“

Daugiau informacijos apie renginį ir programa: www.muzikossale.700vilnius.lt

Projektas yra Vilniaus 700 metų jubiliejaus programos dalis.  Šventės iniciatorius – Vilniaus miesto savivaldybė, programos kuratorius – Vilniaus turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“. Programos įgyvendinimą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė. Daugiau apie jubiliejui skirtą programą skaitykite www.700vilnius.lt

Parašykite komentarą