Laisvalaikis

Monikai Linkytei – eurovizinė staigmena iš Lietuvos: gerbėjai iškepė „Čiūto tūto“ tortą

Skaičiuojant paskutines valandas iki „Eurovizijos“ konkurso pradžios, Lietuvos atstovė Monika Linkytė sulaukė netikėtos gerbėjų staigmenos – prekybos tinklas „Iki“ pratęsė tradiciją ir sukūrė riboto leidimo eurovizinį tortą, kurį šįmet simboliškai pavadino „Čiūto tūto“. Pasak tinklo komunikacijos vadovės Vaidos Budrienės, specialus proginis tortas praėjusiais metais sulaukė didelio populiarumo, todėl kepyklos darbuotojai mielai priėmė iššūkį ir šiemet Lietuvos konkursinę dainą „įkūnyti“ kepinyje.

„Tokie renginiai kaip „Eurovizija“ atneša ne tik daug džiugių akimirkų, bet ir kuria tradicijas – konkurso žiūrėti buriasi draugai, artimieji ar kolegos. Saldžiu papročiu jau tapo ir mūsų kepėjų dovana „Eurovizijos“ gerbėjams – ypatingas tortas, kurį galima įsigyti šventinę savaitę, nuo antradienio iki pat konkurso finalo. Šiandien vos pasirodęs parduotuvėse, tortas jau sulaukė pirkėjų dėmesio, todėl tikime, kad proginis „Čiūto tūto“ padės sukurti šventišką nuotaiką ir papuoš konkurso vakarus“, – teigia V. Budrienė.

Šiemet M. Linkytės dainos leitmotyvas „čiūto tūto“ įkvėpė tortą papuošti sodria žalia spalva ir tautiniais motyvais. Gamtą, pavasarinį džiugesį, šviežumą ir harmoniją simbolizuojanti spalva sukurta panaudojant natūralaus špinatų biskvito trupinius.

Kaip ir išvaizda, taip ir torto skonis – išraiškingas bei įsimintinas. Šviežios grietinėlės kremui savitą malonų skonį suteikia sutirštintas pienas. Biskvitas praturtintas graikiniais riešutais ir kakavinio skonio šokoladu. Biskvitas kepamas kaip namie – iš miltų, cukraus ir kiaušinių.

Riboto leidimo tortą nuo antradienio galima įsigyti už 9,99 Eur. Jis bus parduodamas 138 parduotuvėse visoje Lietuvoje.

Mintis pirmą kartą iškepti „Eurovizijai“ skirtą tortą, V. Budrienės teigimu, prieš dvejus metus darbuotojams kilo spontaniškai. „Iki“ kolektyvas įsiliejo į tuomet visą Lietuvą apėmusią geltonąją bangą sukurdamas nuotaikingą klipą su šokiu pagal „The Roop“ dainą „Discoteque“. Kepyklos darbuotojos nusprendė nustebinti besifilmuojančius kolegas ir pagamino jiems ryškios geltonos spalvos specialų tortą. Idėja sulaukė didelio palaikymo, tad tortas buvo pristatytas ir pirkėjams.

Praėjusiais metais Monikos Liu melancholiškam kūriniui „Sentimentai“ buvo pristatytas išraiškingas violetinės spalvos tortas. Pasak V. Budrienės, pirkėjai jo jau laukė su nekantrumu ir pernai proginio torto nupirko 5 kartus daugiau nei pirmaisiais metais.

Parašykite komentarą