Politika ir teisė

Moldovos Respublikos parlamento nariai susipažins su Lietuvos demokratinėmis reformomis ir europinės integracijos patirtimi

2021 m. gruodžio 13 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Į Lietuvą su vizitu atvykusi Moldovos Respublikos parlamento narių delegacija Seime susipažins su Lietuvos Respublikos demokratinėmis reformomis ir europinės integracijos patirtimi.

Pirmadienį, gruodžio 13 d., Moldovos parlamentarai susitiks su įvairioms Lietuvos politinėms partijoms Seime atstovaujančiais Lietuvos parlamentarais: Seimo Pirmininko pavaduotoju Pauliumi Saudargu, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno pavaduotoju Andriumi Vyšniausku, Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ atstovu Luku Savicku, Laisvės frakcijos atstove Monika Ošmianskiene, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūno pirmąja pavaduotoja Guoda Burokiene. Susitikimuose bus dalijamasi patirtimi bendraujant su rinkėjais.

Antradienį, gruodžio 14 d., Moldovos parlamentarai susitiks su Seimo kanceliarijos Informacijos ir komunikacijos departamento atstovais, lankysis Seimo lankytojų centre ir bus susipažindinti su Seimo patirtimi stiprinant atvirą bendravimą su piliečiais, užsiimant edukacine veikla, siekiant didinti piliečių supratimą apie teisėkūros procesą.

Taip pat numatytas susitikimas su Rytų Europos studijų centro vyr. operacijų vadovu ir Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento analitiku kovos su propaganda ir dezinformacija temomis.

Vizitą organizuoja Lietuvos Respublikos Seimas ir Tarptautinis respublikinis institutas (IRI) per Baltijos Eurazijos tarpparlamentinio mokymo instituto (BEIPTI) programą.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Parašykite komentarą