Nekilnojamas Turtas

„MOKI VEŽI“ pristato naujieną – lojalumo programą meistrams ir naujakuriams

Siekdamas didinti savo pirkėjų lojalumą, sodo, remonto ir namų apdailos prekybos tinklas „MOKI VEŽI“ pristato naujieną – lojalumo kortelių programą, skirtą naujakuriams bei meistrams. Programoje dalyvaujantiems pirkėjams bus taikoma speciali mažesnė kaina akcijoje nedalyvaujančioms prekėms, juos aptarnaus asmeninis vadybininkas bei bus teikiamos papildomos paslaugos, tai ypač patogu ne tik didmeniniams pirkėjams, bet ir perkantiems didesnius prekių kiekius.

„Pastaraisiais metais, o ypač pandemijos metu, statybos, remonto, apdailos bei sodo prekių paklausai sparčiai augant, siekiame pirkėjams suteikti papildomą naudą ir motyvaciją. Personalizuota lojalumo kortelė meistrams bei naujakuriams – nauja galimybė mūsų pirkėjams apsipirkti greičiau, pigiau ir patogiau bei namų remonto ar įkurtuvių procesą paversti paprastesniu bei malonesniu“, – teigia „MOKI VEŽI“ marketingo vadovė Eglė Berteškaitė-Gružauskienė.

Lojalumo programos dalyviu gali tapti bet kuris „MOKI VEŽI“ pirkėjas, užsiimantis individualia namų statybos ar remonto veikla bei naujakurys ar kitas pirkėjas, neseniai įsigijęs, besistatantis ar besiruošiantis būsto remontui. E. Gružauskienė akcentuoja, kad pirkėjams, turintiems lojalumo kortelę galios speciali, iki 15 proc. nuolaida reguliarioms prekių kainoms. Taip pat nuo kitų lojalumo kortelių ši skirsis ir suteikiamoms asmeninėmis naudomis – asmeninio vadybininko bei individualių užsakymų paslauga.

„Pastebime, kad pirkėjai dažnai pageidauja ne tik nuolaidų ar geresnės prekių kainos, tačiau ir asmeninio ryšio, tai ypač buvo jaučiama karantino metu, kai fizinės parduotuvės buvo uždarytos. Todėl kurdami šią lojalumo programą didelį dėmesį skyrėme kliento aptarnavimo kokybės plėtojimui – norintys pasikonsultuoti, dažniausiai naujakuriai, kurie pirmą kartą įsirenginėja namus, su mūsų vadybininkais tai galės daryti parduotuvėse, telefonu ir el. paštu. Tuo tarpu žinantiems, ko reikia, ir skubantiems meistrams tereikės kasoje pateikti kortelę, su kuria bus pritaikyta nuolaida“, – pažymi marketingo vadovė.

Lojalumo kortelės nuo gegužės mėn. pradžios išduodamos visose „MOKI VEŽI“ tinklo parduotuvėse.

Apie UAB „MAKVEŽA“:

Lietuviško kapitalo UAB „MAKVEŽA“, valdanti statybos, remonto, apdailos bei sodo prekių prekybos tinklą „MOKI VEŽI“, Lietuvoje veikia nuo 2000 m. Šiuo metu 24-iose tinklo parduotuvėse, įsikūrusiose ne tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet ir regionuose bei interneto parduotuvėje www.mokivezi.lt dirba daugiau nei 730 darbuotojų.

Pranešimą paskelbė: Rita Rauluševičiūtė, UAB „Gravitas Partners”

Parašykite komentarą