Įvairenybės

ACER skelbia atnaujintus dokumentus dėl REMIT duomenų teikimo

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) informuoja, kad Europos Sąjungos Energetikos reguliavimo institucijų bendradarbiavimo agentūra (angl. European Union Agency for the Cooperation of Energy Regulators, ACER), siekdama prisidėti prie kokybiško REMIT duomenų teikimo, po viešosios konsultacijos paskelbė atnaujintus REMIT gairių dokumentus.

Šiuos gairių dokumentus sudaro nauja Pranešimų apie sandorius vartotojo vadovo (angl. Transaction Reporting User Manual, TRUM) II priedo ir Procedūrų vadovo dėl duomenų pateikimo (angl., Manual of Procedures on data reporting, MoP) VII priedo versija, taip pat atnaujinta informacija apie dažniausiai užduodamus klausimus (DUK) dėl pranešimų apie sandorius ir fundamentalius rinkos duomenis bei viešai neatskleistą informaciją.

TRUM II priede aprašomi keli pranešimų apie sandorius pavyzdžiai (įskaitant prekybos pavedimus), susiję su sutartimis, apie kurias turėtų būti pranešama ACER pagal REMIT Įgyvendinimo reglamento reikalavimus.

Atnaujinto MoP VII priede pateikiama informacija apie naujus reikalavimus, teikiant duomenis nustatytoje formoje dėl viešai neatskleistos informacijos. Pakeitimai atspindi ACER viešųjų konsultacijų dėl elektroninių formatų peržiūros rezultatus.

DUK dokumentuose pateikiami atsakymai į naujus dažnai užduodamus klausimus siekiant geriau atsižvelgti į pokyčius ES rinkose ir palengvinti duomenų teikimą.

Daugiau informacijos ACER tinklalapyje

Pranešimą paskelbė: Eglė Juozėnaitė, Valstybinė energetikos reguliavimo taryba

Rekomenduojame
 
Kaunas Hockey ledo ritulys
 
Kaip serviruoti stalą gimtadienio šventei?
 
Kuo metalinės tvoros pranašesnės?
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose

Parašykite komentarą