Įvairenybės

Ministrė Agnė Bilotaitė reiškia užuojautą dėl ugniagesio žūties pasienyje su Baltarusija

Šiandien pasienyje su Baltarusija, Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos pasienio rinktinės Aleksandro Barausko užkardos pasienio ruože, rengiantis tiesti ir montuoti koncertiną, mirtinai susižalojo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos (PAGD) pareigūnas – 47 metų Egidijus Karla.

Iškvietus greitąją pagalbą, medikams pareigūno gyvybės išgelbėti nepavyko.

Vidaus reikalų ministrė A. Bilotaitė žuvusio pareigūno šeimos nariams ir artimiesiems reiškia gilią užuojautą.

„Ši nelaimė sukrėtė mus visus. Pareigūnas žuvo vykdydamas savo pareigą, padėdamas stiprinti valstybės sienos su Baltarusija apsaugą. Dėl skaudžios netekties nuoširdžiai užjaučiu žuvusiojo šeimos narius, artimuosius ir kolegas ugniagesius gelbėtojus. Šiuo sunkiu metu ugniagesių gelbėtojų bendruomenei linkiu tvirtumo ir susitelkimo“, – reikšdama užuojautą sako vidaus reikalų ministrė A. Bilotaitė.

Ministrės teigimu, žuvusio E. Karlos artimiesiems bus suteikta visokeriopa pagalba. E. Karla ugniagesiu gelbėtoju dirbo 25 metus, buvo darbštus, sąžiningas ir doras pareigūnas.

Lietuva, gindamasi nuo Baltarusijos režimo organizuotos hibridinės atakos ir neteisėto migrantų antplūdžio, yra priėmusi sprendimą pasienyje su Baltarusija statyti fizinį barjerą – tvorą su koncertina. Fizinio barjero įrengimas – tai ypatingos valstybinės svarbos projektas.

Lietuvos–Baltarusijos pasienyje fizinį barjerą stato Lietuvos kariuomenės ir PAGD suformuotos brigados. Įvertinus spygliuotos tvoros rizikas, nuo šiol pasienio ruože budės paramedikai.

Pranešimą paskelbė: Božena Zaborovska-Zdanovič, LR Vidaus reikalų ministerija

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą