Verslas

Medalininkai dėl nuolaidų rikiuojasi eilėje

Nors firminė „Nike“ parduotuvė durų dar neatvėrė, prie įėjimo jau būriuojasi nekantrūs sporto aistruoliai. Kantrybės priežastis – ne tik smalsumas bei noras atsinaujinti sportinį garderobą, bet ir neįprastas vienos dienos pasiūlymas. Parduotuvės vadovai pažadėjo suteikti nuolaidą tiems, kurie meilę sportui įrodys atsinešę bėgimo medalius: pirmieji dešimt lankytojų, atsinešę bent 10 medalių, galės pasinaudoti 100 proc. nuolaidomis, o visiems likusiems, priklausomai nuo medalių kiekio, bus suteikta 10-50 proc. nuolaida.

„Nesitikėjome, kad likus net kelioms valandoms iki atidarymo susidarys eilės prie durų. Tai tik įrodo, kad lietuviai – tikri sporto entuziastai, – sako prekė ženklo „Nike“ atstovė Lietuvoje Milda Monstavičiūtė. – Belaukdami žmonės šnekučiuojasi apie sportą, jų rankose šviečia tikriausias meilės bėgimui įrodymas – iškovoti medaliai. Džiugu, jog ne veltui esame krikštijami viena labiausiai sportuojančių tautų.“ M. Monstavičiūtės teigimu, aktyvų laisvalaikio būdą įkvėps ir specialiai Lietuvai sukurtas interjeras.

Pirmoji ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse parduotuvė išsiskiria interjero idėja, kuri iki šiol nėra pritaikyta nei vienoje „Nike“ parduotuvėje. Vidus, kuris įrengtas tarsi senovinis sporto klubas Amerikoje, pasižymi didžiule erdve, medžio elementais bei mažomis, emociją stiprinančiomis detalėmis – nuotraukomis, sporto inventoriumi, motyvuojančiais šūkiais. Pasak vykdomojo vadovo Baltijos šalims Rainer‘io Tops‘o, aplinka motyvuos sportui bei paskatins daugiau dėmesio skirti sau.

Naujojoje parduotuvėje lietuviai atras išskirtinius, technologiškai pažangiausius „Nike” bėgimo, treniruočių ir laisvalaikio kategorijų produktus, o parduotuvės asortimentas beveik nesiskirs nuo Londono, Paryžiaus ar kitų didžiausių pasaulio miestų „Nike“ prekybos vietų. Balandžio 24 d. naujoji, didžiausia Pabaltyje 250 kv. m. „Nike“ parduotuvė bus atidaryta prekybos ir pramogų centre „Akropolis“, Vilniuje.

„Nike, Inc“ yra pirmaujanti pasaulyje įvairių sporto šakų avalynės, drabužių, inventoriaus ir aksesuarų gamintoja, prekiautoja bei platintoja.

Parašykite komentarą