Verslas

„McDonald‘s“ restoranas Šiauliuose kraustosi į naują vietą

Greito aptarnavimo restoranas „McDonald‘s“ nuo rugpjūčio išsikrausto iš Šiaulių „Akropolio“ prekybos ir pramogų centro. Nauja „McDonald‘s“ erdvė per kelis mėnesius įsikurs netoliese, Tilžės ir Gardino gatvių sankirtoje, ir pasiūlys dar daugiau patogumų šiauliečiams bei miesto svečiams.
Paskutinė „McDonald‘s“ restorano darbo diena Šiaulių „Akropolyje“ yra rugpjūčio 1 d.
„Šiauliai yra svarbi „McDonald‘s“ tinklo bendruomenės dalis. Esu labai dėkingas komandai, kuri per trylika veiklos metų restoraną Šiauliuose pavertė visiems žinoma susibūrimų ir geriausių įspūdžių vieta. Esame modernėjančios bendruomenės dalis, todėl norime ir toliau suteikti puikias, šiuolaikines patirtis – tik jau naujoje erdvėje, kur galėsime pasiūlyti tai, ką „McDonald‘s“ turi geriausia“, – teigia Vladimir Janevski, „McDonald‘s“ restoranus Lietuvoje valdančios UAB „Premier Restaurants“ generalinis direktorius.
Naujojo restorano, kurį planuojama atidaryti dar šį rudesnį, plotas sieks per 400 kvadratinių metrų ir savo svečiams suteiks galimybę užsisakyti mėgstamų patiekalų kasoje arba per savitarnos kasas, taip pat veiks „McCafé“ ir „McDrive“ zonos, bus teikiamos „McDelivery“ maisto pristatymo paslaugos. Šiame restorane taip pat veiks ir pačios naujausios „McDonald‘s“ restoranų tinklo inovacijos, kurios bus pristatytos rudenį.
17 restoranų penkiuose Lietuvos miestuose valdantis tinklas pernai šventė 25 metų veiklos sukaktį. V. Janevski pažymi, kad restoranas Šiauliuose yra svarbi „McDonald‘s“ sėkmės istorijos Lietuvoje dalis. Šiemet Šiaulių restoranas kasdien vidutiniškai įgyvendino beveik 800 užsakymų. Lyginant su praėjusiais metais, užsakymų srautas augo trečdaliu. Todėl restoranų tinklą valdanti UAB „Premier Restaurants“ yra ir toliau pasiryžusi įgyvendinti savo įsipareigojimus bendruomenei, atverdama naują modernaus ir labiau skaitmenizuoto restorano erdvę mieste. Bendrovė skaičiuoja, kad per trylika veiklos metų investicijos į restoraną Šiaulių „Akropolyje“ siekė apie 1,4 mln. eurų.
Visiems 43 dabartinio „McDonald‘s“ restorano Šiauliuose darbuotojams pasiūlytos galimybės persikelti ir laikinai padirbėti kituose tinklo restoranuose Lietuvoje.
Apie UAB „Premier Restaurants“:
Šiuo metu 17 „McDonald‘s“ restoranų ir „McCafé“ kavinėse Lietuvoje dirba daugiau kaip 1 tūkst. darbuotojų, kurie kasdien aptarnauja vidutiniškai apie 24–26 tūkst. lankytojų. Trylika „McDrive“ aptarnavimo vietų leidžia mėgstamiausią maistą ir gėrimus užsisakyti ir atsiimti neišlipant iš automobilio, aštuoniuose restoranuose veikia „McCafé“.

Parašykite komentarą