Įvairenybės

Maltos ordinas su partneriais kviečia padėti vienišiems ir skurstantiems senoliams

  • Maltos ordino pagalbos tarnyba su „Maxima“ ir kitais partneriais pradėjo tradicinę akciją.
  • „Maltiečių sriubos“ tikslas – priminti, kad šalia mūsų gyvena daug vienišų, skurstančių senolių.
  • Tikimasi, jog šiemet Maltos ordinui pavyks pasirūpinti beveik 3 tūkstančiais senolių.

 

Tūkstančiams senų žmonių Lietuvoje reikalinga pagalba ir finansinė parama, teigia jau dvyliktą kartą rengiamos paramos akcijos „Maltiečių sriuba“ organizatoriai. Siekiant prisidėti prie geresnio nepriteklių jaučiančių senolių gyvenimo lapkričio 8 d. Vinco Kudirkos aikštėje buvo įkurtas sriubų miestelis ir pradėta tradicinė paramos akcija.

 

Trečiadienio popietę vykusios paramos akcijos metu „maltiečiai“ ir jų draugai, rėmėjai, partneriai vaišino praeivius sriuba, arbata ir pyragais. Pasveikinti šventės dalyvių atvyko ilgametis akcijos „Maltiečių sriuba“ globėjas J. E. Prezidentas Valdas Adamkus, kvietęs visus prisijungti prie kilnaus „maltiečių“ tikslo, dėkojęs už teikiamą seneliams viltį išgyventi. Pirmąjį sriubos samtį simboliškai įpylė ir akciją iš Vilniaus į kitas Lietuvos vietoves palydėjo Vilniaus vicemerė Edita Tamošiūnaitė. Karšta arbata ir konditerijos meistrų keptais saldėsiais praeivius vaišino lietuviškas prekybos centras „Maxima“.

 

Maltos ordino organizuojamoje akcijoje dalyvavusi „Maximos“ generalinė direktorė Kristina Meidė įsitikinusi, kad tokios iniciatyvos ne tik moko dalintis, bet ir skatina bendruomeniškumą. „Nesvarbu jaunas ar senas – visi mes esame nusipelnę oraus gyvenimo, tad stengiamės prisidėti prie geresnės nepriteklių jaučiančių kasdienybės. Šiemet sukanka lygiai dešimt metų nuo mūsų gražios draugystės ir bendradarbiavimo su Maltos ordinu pradžios ir mes labai vertiname šią partnerystę bei džiaugiamės galėdami prisidėti prie gerų jų darbų ­– „Maltiečių sriubos“ akcijos, dienos centro Vilniuje, kuriame vaikai iš socialiai pažeidžiamų šeimų praleidžia laiką po pamokų, veiklos. Džiaugiuosi, kad drauge ieškome Lietuvai opių problemų sprendimo būdo“, – sako K. Meidė.

 

Anot „Maltiečių sriubos“ organizatorės Rasos Stukienės prie paramos akcijų prisidedančios didžiosios įmonės geruoju savo pavyzdžiu stiprina mūsų bendruomenę: „Džiaugiuosi, kad socialinė atsakomybė yra svarbi ir neatsiejama prekybos tinklo „Maxima“ dalis. Ne vienerius metus remiantys „maltiečių“ projektus vaikams „Maximos“ atstovai yra svarbūs mūsų partneriai, šiandien savo dėmesiu pradžiuginę praeivius ir akcijai suteikę šventiškumo“, – sako R. Stukienė.

 

„Maltiečių sriubos“ paramos akcijos tikslas – priminti, kad šalia mūsų gyvena tūkstančiai vienišų, skurstančių senolių, kuriems reikia ne tik finansinės pagalbos, bet ir dėmesio, gero žodžio. Pernai „Maltiečių sriubos“ akcijos metu buvo surinkta daugiau kaip 250 tūkstančių eurų, šį parama „maltiečiams“ leido pasirūpinti daugiau nei 2600 visoje Lietuvoje gyvenančių senolių. Tikimasi, kad šiais metais „maltiečių“ pagalba pasieks dar daugiau vienišų šalies senolių.

 

Apie bendrovę „Maxima LT“

 

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ šiemet mini savo 25-erių metų veiklos sukaktį. Tradicinės „Maximos“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena iš didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausias darbo vietų kūrėjas Lietuvoje. Šiuo metu Lietuvoje veikia 238 „Maximos“ parduotuvės, kuriose dirba beveik 16 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau kaip 550 tūkst. pirkėjų.

Pranešimą paskelbė : Ieva Skurdauskaitė, UAB „Gravitas Partners”

Parašykite komentarą