Verslas

„Luminor“ bankas laukia studentų ir ką tik baigusių absolventų vasaros praktikai

„Luminor“ bankas kviečia universitetų absolventus bei dar studijuojančius šią vasarą atlikti praktiką finansų sektoriuje. „Illuminate“ programos dalyviai ne tik išbandys save iššūkių kupinoje banko aplinkoje, bet ir gaus atlyginimą, o geriausiai pasirodę praktikantai turės galimybę pasilikti banke nuolatiniam darbui. 

Dalyvavimas „Luminor“ banko „Illuminate“ programoje vasaros atostogų metu studentams ar jau baigusiems mokslus suteikia galimybę pažinti kasdieninį banko gyvenimą ir įgyti naujų žinių bei darbo įgūdžių. Praktika trunka dešimt savaičių – nuo birželio 26 d. iki rugpjūčio 29 d., ji yra apmokama. Mokestis praktikantui siekia 900 eurų per mėnesį (neatskaičius mokesčių). Sėkmingai pabaigus praktiką, atsiranda galimybė banke pasilikti nuolatiniam darbui.

Anot „Luminor“ banko darbdavio įvaizdžio vadovės Rūtos Marcinkevičiūtės, programa „Illuminate“ yra gera pradžia tiems, kurie svajoja apie karjerą banke ar nori suprasti tarptautinės kompanijos veikimo principus.

„Praktika banke jaunam žmogui po kojomis padeda tvirtus pagrindus tolimesniam tobulėjimui ir darbui finansų sektoriuje. Pernai mūsų suteikta praktikos galimybe pasinaudojo 72 jauni žmonės, iš kurių beveik pusė pasiliko su „Luminor“ banku ilgesniam laikui, nes gavo nuolatinio darbo pasiūlymą ar prasitęsė praktikos laikotarpį“, – sako R. Marcinkevičiūtė.

„Illuminate“ programa yra skirta visų Baltijos šalių studentams, jos dalyviai bendradarbiauja tarptautiniuose banko projektuose, todėl tai yra galimybė įgyti darbo patirties tarptautinėje komandoje.

„Luminor“ banko praktikantai gali išbandyti savo jėgas įvairiose banko veiklos srityse – nuo įmonių bankininkystės ir būsto paskolų iki IT projektų.

Kiekvienam praktikantui yra paskiriamas asmeninis mentorius, su kuriuo bendradarbiaujant pagal sudaromas ir praktikos metu įgyvendinamas asmeninio tobulėjimo planas.

Pageidaujantys dalyvauti programoje „Illiuminate“ paraiškas gali teikti iki balandžio 3 dienos.

 Apie „Luminor“:

„Luminor“ yra pirmaujantis nepriklausomas bankas Baltijos šalyse ir trečias pagal dydį finansinių paslaugų tiekėjas regione. Mes aptarnaujame asmenų, šeimų ir verslo finansinius poreikius. Kaip ir mūsų namų rinkos – Estija, Latvija ir Lietuva – mes esame jauni, dinamiški ir žvelgiantys į ateitį.

Daugiau informacijos:
Agnė Mažeikytė
„Luminor“ komunikacijos projektų vadovė
Tel.: +370 673 46337
el. p.: agne.mazeikyte@luminorgroup.com

Pranešimą paskelbė: Ineta Stravinskaitė, Publicum Financial Communications, UAB

Parašykite komentarą