Studijos

LSMU įvertintas prestižiniame reitinge: išskirtas tarptautiškumas ir studijų kokybė

Jau antrus metus iš eilės Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU) kyla prestižiniame QS kylančių Europos ir Azijos universitetų reitinge (angl. Emerging Europe and Central Asia – EECA) reitinge. Šiais metais LSMU pateko tarp 29 proc. geriausių viso regiono aukštųjų mokyklų, o universiteto įvertinimas 22.2 proc. aukštesnis už bendrą visų aukštųjų mokyklų vidurkį.

Sudarant QS EECA reitingą šiemet atkreiptas dėmesys į LSMU paskaitų kokybę – pagal šį kriterijų (angl. Faculty student) Universitetui skirtas pats aukščiausias balas, jis yra tarp lyderiaujančių regiono aukštųjų mokyklų. Reitingo sudarytojai nurodo, kad pagal šį kriterijų vertinamas studentų ir dėstytojų santykis, kuris atspindi dėstymo kokybę.

LSMU puikiai įvertintas ir atsižvelgiant į švietimo įstaigos tarptautiškumą (angl. International students). Pagal šį kriterijų Universitetas taip pat tarp regiono lyderių, o jam skirtas pats aukščiausias įvertinimas. Reitingo atstovai nurodo, kad šis kriterijus atspindi aukštosios mokyklos patrauklumą tarp stojančiųjų iš užsienio.

Šių metų pradžioje QS reitingas LSMU vertino ir pagal studijų kryptis (angl. QS World University Rankings by Subject 2020). Tąkart Universitetas pirmą kartą atsidūrė tarp 550 geriausių pasaulio aukštųjų mokyklų, vykdančių medicinos studijas.

Pranešimą paskelbė: Tautvydas Bulvičius, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas

Parašykite komentarą