Studijos

LR Vyriausybėje – Ministro pirmininko susitikimas su inciatyviais mokiniais

Renginio tipas: Renginys
Renginio data: Trečiadienis, 2017 m. lapkričio 29 d.
Renginio pradžia: 10:00

Renginio vieta: LR Vyriausybė (Gedimino pr. 11)

Lapkričio 29 d., 10 val. LR Vyriausybėje vyks projekto „Pažink valstybę“ veiklų tarpinis pristatymas. Rugsėjį prasidėjusio projekto metu mokinių ir mokytojų komandos iš šešiasdešimties Lietuvos mokyklų diskutavo apie jiems aktualiausias problemas, išsikėlė galimus sprendimo būdus ir, bendradarbiaudami su atitinkamomis valdžios institucijomis, ėmėsi veiksmų jų įgyvendinimui.

Renginio metu dalies projekte dalyvaujančių mokyklų atstovai pristatys nagrinėtas viešojo valdymo problemas ir jų sprendimo metu kilusius iššūkius, drauge su valdžios atstovais diskutuos, kaip būtų galima dar efektyviau užtikrinti piliečių galimybes įsitraukti į viešąjį valdymą. Su mokiniais susitiks ir į jiems kilusius klausimus atsakys LR Ministras pirminkas Saulius Skvernelis, Švietimo ir mokslo ministerijos kancleris Tomas Daukantas, interaktyvią viktoriną apie šalies valdymą ves Ministro Pirmininko patarėja švietimo, mokslo ir kultūros klausimais Unė Kaunaitė.

Pirmąją gruodžio savaitę, pasiskirstę pagal nagrinėjamas viešojo valdymo sritis, mokiniai lankysis jų veiklą kuruojančiose ministerijose. Susitikimų su atitinkamų sričių ekspertais metu bus diskutuojama apie projekto metu iškilusius iššūkius, jų sprendimo būdus. Gruodžio pabaigoje planuojamas projekto baigiamasis renginys, kurio metu bus įvertinti dalyvaujančių komandų veiklos rezultatai.

Projektą „Pažink valstybę” organizuoja Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras ir Valstybės pažinimo centras. 

Pranešimą paskelbė : Rasa Bortkevičiūtė, Valstybės pažinimo centras

Parašykite komentarą