Verslas

Lietuvos krepšinio federacija turi naują rėmėją: partnerystė prasidėjo lažybomis

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) pasiruošimą artėjančiam Europos čempionatui stiprina naujas šalies komandos rėmėjas. Juo tapo baldų salonas „Gintaro baldai“, su LKF rėmimo sutartį pasirašęs prieš pat pirmąsias vyrų rinktinės kontrolines rungtynes. Įmonė kartu įsipareigojo remti ir šalies moterų krepšinio rinktinę, o abipusę partnerystę įtvirtino lažybomis su vyriausiuoju Lietuvos ekipos treneriu Kaziu Maksvyčiu. Komandos strategui „Gintaro baldų“ vadovas Gintaras Dirkstys pažadėjo dovaną, jei rinktinė parveš auksą iš Berlyno.

Šiemet dvidešimties metų veiklos jubiliejų švenčiančio naujojo LKF partnerio vadovo teigimu, geriausia dovana įmonei sukakties proga būtų rinktinės medaliai. Jų G. Dirkstys ir palinkėjo Europos krepšinio čempionatui šiuo metu intensyviai besiruošiančiai komandai.

„Mes mylime Lietuvos krepšinį, juo domimės ir patys žaidžiame. Todėl rinktinės sėkmė būtų ir mūsų bei kiekvieno šalies gyventojo laimėjimas. Norime jo palinkėti ir žengti pirmą žingsnį tvirtos abipusės partnerystės link. Tikimės, kad šis bendradarbiavimas ateityje tik išaugs ir būsime dar tvirtesni Lietuvos rinktinės partneriai. Šiemet švenčiame jubiliejų, todėl labai norėtume, kad rinktinė mums parvežtų dovanų medalį“, – šypsosi G. Dirkstys.

Kol iki Europos čempionato aukso dar liko nemažas kelias, LKF prezidentas Vydas Gedvilas jam įteikė simbolinius, pirmuoju numeriu pažymėtus šalies rinktinės marškinėlius.

„Džiaugiuosi, kad turime rėmėjų, kurie myli krepšinį ir padeda komandai siekti geriausių rezultatų. Mūsų naujojo partnerio indėlis bus matomas – jau dabar su jaunimu pasiekėme ne vieną pergalę, todėl tikimės, jog ir vyrai padovanos puikių emocijų. Jomis dalintis galime tik tuomet, kad turime tokį tvirtą bei solidų užnugarį“, – sako V. Gedvilas.

Tokiai nuomonei pritarė ir partnerystės sutarties pasirašymo renginyje dalyvavę rinktinės vyr. treneris K. Maksvytis bei žaidėjai Mindaugas Kuzminskas ir Ignas Brazdeikis. Rinktinės strategas džiaugėsi, jog komandos rėmėjų gretas papildė aistringi šio sporto mylėtojai.

„Žinau, kad Gintaras ir jo komanda yra dideli krepšinio fanai. Patys žaidžia mėgėjų grupėse. Labai smagu dirbti su tokiais partneriais, kuriems krepšinis yra ir aistra, ir gyvenimo būdas“, – neslepia K. Maksvytis.

Puikių emocijų nestokojo ir bendradarbiavimo sutarties pasirašymo renginys. Jam baigiantis, ant didelio minkšto K. Maksvytis susilažino su G. Dirksčiu. Vyrai sutarė – jei rinktinė laimės aukso medalį Europos čempionate, kitą dieną tas pats baldas bus komandos vyr. trenerio namuose. 

Pranešimą paskelbė: Karolis Adamonis, UAB „INK agency“

Parašykite komentarą