Politika ir teisė

Lietuvos ir Suomijos parlamentų Ateities komitetai sutarė vystyti tarpusavio ryšius

Birželio 4 d. įvyko Lietuvos Respublikos Seimo ir Suomijos Respublikos Parlamento (Eduskunta) Ateities komitetų pirmasis susitikimas, kurio metu buvo apžvelgti komitetų vaidmenys parlamentinėje sistemoje, teminių interesų skirtumai ir panašumai, poveikis politikai bei visuomenės gerovei.

Suomijos Ateities komiteto pirmininkas Joakimas Strandas, trumpai apžvelgdamas suomių Komiteto veiklos istoriją, pasveikino Lietuvos kolegas su analogiško Komiteto įkūrimu Lietuvoje ir oficialiai pakvietė Lietuvos kolegas į pasaulinį aukščiausio lygio susitikimą, tarp panašaus pobūdžio komitetų, kitais metais vyksiantį Suomijoje.

Seimo Ateities komiteto pirmininkas prof. dr. Raimundas Lopata, kalbėdamas apie Lietuvos strategijos 2050 m. kūrimo aspektus ir įgyvendinimą, pažymėjo, kad tai yra vienas iš Lietuvos tolimesnės ateities prioritetų, o komiteto rengiamos neformalaus Ateities forumo „Intelektualinis Lietuvos savarankiškumas“ virtualios diskusijos yra veiksmingas būdas susodinti piliečius, ekspertus, verslą ir politikos formuotojus prie vieno stalo, siekiant sustiprinti bendradarbiavimą ir vystyti bendras iniciatyvas.

Susitikimo metu buvo nuspręsta, kad aktualiausius iššūkius, susijusius su strateginėmis ateities vizijomis, galima įveikti siekiant platesnio įsitraukimo ir dialogo, bei aktyvaus bendradarbiavimo.

 

Pranešimą paskelbė: Saulė Eglė Trembo, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą