Transportas

Lietuvoje prasidėjo išankstiniai „Volkswagen Taigo“ pardavimai

„Volkswagen“ pradėjo išankstinius savo pirmojo kupė visureigio „Taigo“ pardavimus. Kupė stiliaus stogo linija ir aukštesnė sėdėjimo pozicija sukuria unikalų ir stilingą automobilio siluetą, o modernų charakterį pabrėžia daugybė išmanių komforto, valdymo ir pagalbos vairuotojui sistemų. Automobilį galima papildomai pasirinkti su juodu stogu, dideliu panoraminiu stoglangiu ir „IQ.DRIVE Travel Assist“ dalinai autonominio važiavimo sistema. Bazinės „Taigo“ versijos su 70 kW/95 AG varikliu ir penkių pavarų mechanine greičių dėže kaina prasideda nuo 19 900 eurų. Lietuvos atstovybes jis pasieks 2022 m. sausio pabaigoje.

Tobulų proporcijų inovatyvi kėbulo forma ir 18 colių ratlankiai suteikia „Taigo“ elegantišką ir dinamišką įvaizdį.

Pagrindiniais salono elementais tapo skaitmeninis prietaisų skydelis „Digital Cockpit“ ir naujosios kartos MIB3 multimedijos sistema su 26 cm įstrižainės aukštos raiškos ekranu. Papildomai pasirenkamas „Digital Cockpit Pro“ suteikia gausybę asmeninimo galimybių, o savo dinamiškumą vos atrakinus duris automobilis išreiškia šviesų šou.

Trys varikliai ir trys komplektacijos

Tik priekiniais ratais varomą „Taigo“ bus galima pasirinkti su trimis skirtingais varikliais (1.0 TSI išvystantį 70 kW/95 AG arba 81 kW/110 AG bei 1.5 TSI išvystantį 110 kW/150 AG) ir su trimis komplektacijomis – „Life“, „Style“ ir „R-Line“.

Net ir bazinės komplektacijos „Taigo“ su 1.0 TSI varikliu ir penkių pavarų mechanine greičių dėže turi gausybę standartinės įrangos – multifunkcinį vairą, oro kondicionierių, „Autonomous Emergency Braking Front Assist“ susidūrimų išvengimo ir „Lane Assist“ juostos išlaikymo sistemas, LED žibintus bei „App Connect“ junglumo sąsaja. „Life“ komplektaciją taip pat galima pasirinkti ir su galingesniu, 81 kW/110 AG išvystančiu, 1.0  TSI varikliu.

„Style“ komplektacija suteikia dar daugiau galimybių – „App Connect“ turi ir bevieles „Apple CarPlay“ bei „Android Auto“ sąsajas, standartiškai montuojami „IQ.LIGHT“ LED matricos žibintai. „Taigo Style“ galima pasirinkti ir su 110 kW/150 AG išvystančiu 1.5 TSI varikliu bei 7 pavarų DSG automatine greičių dėže.

„R-Line“ komplektacija pritaikyta tiems, kurie mėgsta sportišką įvaizdį. Sportiškumą pabrėžia žemesnis „R-Line“ priekinis bamperis, kontrastuojantys blizgios juodos spalvos elementai, didesni, iki 18 colių skersmens, ratlankiai ir juodos salono lubos. Tiek į „R-Line“, tiek į „Style“ standartiškai patenka „Air Care Climatronic“ dviejų zonų klimato kontrolės sistema, „Digital Cockpit Pro“ skaitmeninis prietaisų skydelis, „Ready 2 Discover“ multimedijos sistema ir šildomos priekinės sėdynės. Papildomai galima užsisakyti beveik per visą salono ilgį atsidarantį panoraminį stoglangį ir daugybę kitų įrangos paketų.

Apie „Volkswagen”:

„Volkswagen“ yra vienas sėkmingiausių automobilių gamintojų pasaulyje. Šio prekės ženklo automobiliai gaminami 50-yje fabrikų 14-oje šalių, o parduodami daugiau negu 150-yje rinkų visame pasaulyje. „Volkswagen“ 2020-aisiais pardavė,3 mln. automobilių. Baltijos šalyse „Volkswagen“ pernai pardavė 5102 lengvuosius automobilius ir užima 9,6  proc. rinkos. „Volkswagen“ vizija – „Moving people and driving them forwards“. „Volkswagen“ nuolatos juda pirmyn ir plečia savo automobilių gamybos pajėgumus. E-mobilumas, išmanusis mobilumas ir skaitmeninė prekės ženklo transformacija yra pagrindinės ateities temos.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai“

Parašykite komentarą