Verslas

Lietuvoje pradedamas platinti 2015 m. IKEA katalogas

IKEA tęsia tradiciją – šiemet, kaip ir praėjusiais metais, Lietuvos žmonėms pradeda nemokamai platinti naują 2015 metų katalogą, kuris rugpjūčio pabaigoje pasieks didžiųjų Lietuvos miestų gyventojų namus. Daugiausia dėmesio jame skiriama suasmenintoms namų erdvėms, kasdieniams žmonių poreikiams ir juos atitinkantiems sprendimams.

Jau 1951 metais, kai tik Švedijoje buvo išleistas pirmasis numeris, IKEA katalogas tapo reikšmingu įvykiu, kurio kiekvienais metais visame pasaulyje laukia daugybė žmonių. Šiandien leidžiamas 217 milijonų tiražu, 32 kalbomis ir platinamas 46 šalyse, jis yra vienas didžiausių tokio pobūdžio leidinių pasaulyje.

Praėjusiais metais Lietuvoje sulaukusiame didžiulio susidomėjimo kataloge ir šiemet bus pateikta daugybė naujų idėjų bei originalių sprendimų namams. Naujasis katalogas – 332 puslapiai įkvepiančių idėjų kiekvienai dienai, atskleidžiantis, kaip aplinka, kurioje gyvename, veikia kasdienius mūsų įpročius.

Šiais metais pristatoma ir šiuolaikiška naujovė – mobilioji programa, suteiksianti išskirtinę galimybę susipažinti su IKEA idėjomis skaitmeninėje erdvėje.

IKEA nuolat siekia tobulėti ir kuo platesniam žmonių ratui suteikti galimybę už prieinamą kainą įsigyti baldų ir kitų prekių namams. Kartu su katalogo pasirodymu savo pirkėjams pristatome dar vieną naujieną. Dėl augančių IKEA produkcijos gamybos apimčių Lietuvoje ir užsienyje pavyko sumažinti daugelio prekių savikainą bei kitas su tuo susijusias veiklos išlaidas. Todėl džiaugiamės su naujuoju katalogu galėdami pasiūlyti daugelį prekių dar labiau sumažintomis kainomis. Kataloge pristatomų prekių kainos galios vienerius metus.

Skaitmeninę katalogo versiją jau galima pamatyti ir interneto svetainėje www.IKEA.lt, o nuo rugsėjo spausdintas katalogas bus dalinamas ir IKEA parduotuvės lankytojams.

Parašykite komentarą