IT naujienos,  Laisvalaikis

Lietuvių sukurtas įrenginys žvejus paverčia išmaniaisiais

Nėra vietos, kur žuvis galėtų pasislėpti, kuomet jūsų rankose Echolotas Deeper Smart Fishfinder – taip teigia ne tik reklama, bet ir prietaisą išbandę žvejai. Tarptautinėje rinkoje ir visų pasaulio žvejų pripažintas echolotas yra sukurtas lietuvių, kurie nusivylę prieš tai bandytais echolotais nusprendė sukurti tai ko išties reikia žvejams ir kas išties veiktų. Panašu, jog jiems tai pavyko netgi su kaupu.

Kas yra Echolotas Deeper Smart Fishfinder?

Šiais laikais beveik kiekvieno žmogaus kišenėje galima rasti išmanųjį telefoną, todėl sonaras “Deeper” prisitaikęs išmaniųjų rinkai. Jis pritaikytas naudoti kartu su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais, palaikančiais Android 2.3+ ir iOS 5.0+ operacines sistemas. Tai kompaktiškas įrenginys, kuriuo užfiksuota informacija tiesiogiai belaidžiu ryšiu perduodama į išmaniojo telefono ekraną ar planšetinį kompiuterį.

Echolotu renkama visa žvejui naudinga informacija: žuvies buvimo vieta, dugno struktūra ir kontūrai, vandens temperatūra, srovės bei daug kitų detalių. Sonaras veikia nuo -10 iki +40 laipsnių temperatūroje, jam nebaisus smūgis į vandenį, veikia 50 metrų atstumu nuo išmaniojo įrenginio ir gali būti nuleistas į 40 metrų gylį.

Deeper Smart Fishfinder yra itin kompaktiškas – 6.5 cm skersmens rutuliukas, telpantis į bet kokią žvejo įrankių dėžutę. Ličio polimerų baterija užtikrina iki 4 valandų nenutrūkstamo darbo, o kadangi prietaisas sukonstruotas taip, jog veikia tik vandenyje, o iškėlus į paviršių išsijungia, jo veikimas išties ilgas. Pakraunamas tiek pajungus „Deeper” į į elektros tinklą, tiek naudojant Micro USB kabelį.

Neseniai pristatytą echolotą Deeper Smart Fishfinder jau galima įsigyti ir Lietuvoje.

Plačiau apie įrenginį:

Parašykite komentarą