Bankai ir Draudimas

Lietuviai įvardijo draudiką, siūlantį geriausią kainos ir kokybės santykį

Tarptautinė organizacija ICERTIAS (International Certification Association), atlikusi gyventojų tyrimą mūsų šalyje, paskelbė, kad geriausiai yra vertinamas Europos bendrovės „ERGO Insurance“ Lietuvoje kainos ir kokybės santykis. Daugiausiai gyventojų ERGO prekės ženklą pirmiausiai minėjo paklausti apie rinkoje esančių transporto ir draudimo produktų kainų ir kokybės santykį. Bendrovei suteiktas „Best Buy Award“ apdovanojimas.

Pripažinimas suteikia „ERGO Insurance“ Lietuvoje teisę 2016 metais savo draudimo produktus žymėti „Best Buy Award“ medaliu už geriausią kainos ir kokybės santykį transporto ir turto draudimo kategorijose.

„Nepriklausomai tarptautinei organizacijai atliekant vartotojų pasitenkinimo ir suvokimo rinkos tyrimą, galimi atsakymų variantai vartotojams nebuvo pateikiami, todėl apklausos dalyviai turėjo rinktis iš tų draudimo prekės ženklų, kurie jiems yra geriausiai žinomi, o galutinį pasirinkimą, mano nuomone, nulėmė vartotojų asmeninė patirtis bei mūsų patikimumas“, – sako „ERGO Insurance“ Lietuvoje draudimo departamento direktorius Tomas Nenartavičius.

Vykdant „Best Buy Awards“ vartotojų apklausą praėjusių metų spalį internetu apklausta 1200 Lietuvos gyventojų.

„Best Buy Award“ medalis plačiai pripažįstamas kaip ženklas, rodantis, kad tam tikras produktas ir paslauga atitinka griežtus kokybės standartus, o kartu yra pagrįstai ir sąžiningai įkainotas. „Best Buy Award“ apdovanojimus įvairiose kategorijose yra gavusios tokios kompanijos ir prekės ženklai kaip „Mercedes-Benz“, „Hewlett-Packard“, „Nike“, „Lidl“ ir daugelis kitų.

„Best Buy Award“ apdovanojimus teikianti ICERTIAS (International Certification Association) – tai privati, politiškai nepriklausoma organizacija, įsikūrusi Šveicarijos mieste Ciuriche. ICERTIAS (http://www.icertias.com) skatina novatoriškus rinkos tyrimų būdus tiek vietinių rinkų, tiek tarptautiniu lygiu. Organizacija daugiausia dėmesio skiria gaminių ir paslaugų kokybės ir vertės pripažinimui bei garsinimui pasauliniu mastu. ICERTIAS skatina bendroves užtikrinti, kad jų prekės ir paslaugos atitiktų aukščiausios kokybės standartus, siūlyti geresnį kainos ir kokybės santykį.

ERGO Baltijos šalyse

ERGO yra viena pirmaujančių draudimo grupių Baltijos šalyse, siūlanti ne gyvybės, gyvybės bei sveikatos draudimą. Metinė įmokų suma ERGO Baltijos šalyse sudaro apie 186 mln. eurų. ERGO Baltijos šalyse klientams vidutiniškai apmokama žalų už 98 mln. eurų per metus. ERGO veikia ir Baltarusijoje, teikdama paslaugas klientams ne gyvybės draudimo srityje. Daugiau nei 550 tūkst. klientų Baltijos šalyse pasitiki ERGO grupės paslaugomis, patirtimi bei finansiniu stabilumu.

Baltijos šalyse veikiančios ERGO bendrovės yra tarptautinės ERGO grupės dalis. Tai viena didžiausių draudimo grupių Europoje. ERGO atstovaujama daugiau nei 30 šalių Europoje bei Azijoje.

Pagrindinis ERGO akcininkas yra viena didžiausių pasaulyje perdraudimo grupių „Munich Re“.

Parašykite komentarą