Verslas

„Lidl“ padengs namuose dirbančių komandos narių išlaidas darbo vietos baldams: kompensuos 300 eurų

„Lidl Lietuva“ ir toliau investuoja į įmonės komandos narių gerovės užtikrinimą. Atsižvelgiant į koronaviruso pandemijos metu išaugusį nuotoliniu būdu dirbančių biuro darbuotojų skaičių, nuo šiol prekybos tinklo administracijos darbuotojams bus kompensuojamos 300 eurų vertės išlaidos, reikalingos norint įsirengti jaukią ir komfortišką darbo vietą savo būste.

„Nuolat stengiamės kurti motyvuojančią ir palaikančią vidinę atmosferą, užtikrinti geras ir saugias darbo sąlygas. Karantino apribojimai lėmė, kad daugeliui administracijos  kolegų tenka dirbti iš savo namų. Todėl, norėdami parodyti didesnį dėmesį nuotoliniu būdu dažniau dirbantiems personalo nariams ir padėti jiems susikurti ergonomiškesnę darbo aplinką, nusprendėme padengti išlaidas, reikalingas įsigyjant būtinų biuro baldų“, – sako „Lidl Lietuva“ personalo vadovė ir valdybos narė Sandra Savickienė.

Prekybos tinklas kompensuos darbuotojų išlaidas iki 300 eurų su PVM, kurias bus galima susigrąžinti pateikus išlaidų ataskaitą pagal įmonėje galiojančią tvarką. Pavyzdžiui, darbuotojai galės įsigyti rašomąjį stalą, kėdę ar šviestuvą.

Kompensuos nuo pirmojo karantino pradžios patirtas išlaidas

S. Savickienės teigimu, prekybos tinklas komandos nariams galės kompensuoti ir anksčiau patirtas išlaidas, jei darbuotojai turės pirkimo kvitą ir sąskaitą-faktūrą, išrašytą darbuotojo vardu, arba banko pavedimo išrašą su prekių užsakymo formą.

„Svarbu akcentuoti, kad šia galimybe nuo pat pirmos darbo dienos galės pasinaudoti ir naujai prisijungę biuro darbuotojai, o galutinio termino, iki kada būtina įsigyti biuro prekių – nėra. Darbuotojai šią sumą galės išnaudoti ir per kelis kartus. Tikimės, kad šis sprendimas leis administracijos  komandai savo namuose įsikurti patogią darbo vietą“, – teigia „Lidl Lietuva“ personalo vadovė ir valdybos narė.

Papildomą dėmesį rodo visiems darbuotojam

S. Savickienė akcentuoja, kad prekybos tinklas nuolatos rūpinasi visais „Lidl“ darbuotojais: „Suprantame, kad mūsų darbuotojų gerovė yra pagrindinis organizacijos sėkmės variklis, todėl šalia vieno konkurencingiausių vidutinių atlyginimų mažmeninės prekybos rinkoje, taip pat draudžiame komandą privačiu sveikatos draudimu, žiemą skiepijame mūsų darbuotojus nuo gripo, sudarome jiems plačias karjeros galimybes ir puoselėjame augti skatinančią vidinę aplinką, nepamirštame įteikti dovanų darbuotojams ir jų vaikams svarbiausių švenčių metu, kurias jie praleidžia su savo artimaisiais bei dar daugiau.“

„Lidl Lietuva“ šiuo metu dirba daugiau nei 2,3 tūkst. darbuotojų. Lietuvoje iš viso veikia 55 „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvės 22-uose šalies miestuose –  Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje bei Vilkaviškyje.

Pranešimą paskelbė: Rasa Aleškevičiūtė, UAB „Gravitas Partners”

Parašykite komentarą