IT naujienos

LG inovacijų parodoje CES 2022 pelnė daugybę apdovanojimų

„LG Electronics USA“ surinko daugybę CES® apdovanojimų 2022 m. renginyje buitinės technikos, namų pramogų ir verslo sprendimų kategorijose. Iš viso LG gavo apie 150 apdovanojimų bei įvertinimų iš įvairių leidinių, apžvelgiančių pirmą kartą vykusį hibridinį fizinį ir virtualų CES renginį.

Tarp aukščiausių apdovanojimų buvo 24 CES inovacijų apdovanojimai ir 2022 m. CES redaktorių pasirinkimo apdovanojimai, kuriuos skyrė „USA TODAY“ vartotojų produktų apžvalgų skyrius „Reviewed“. „USA TODAY“ LG pripažino labiausiai apdovanotu prekės ženklu, o LG C2 serijos OLED televizorius, „PuriCare™ AeroTower“ oro valymo sistema, „DualUp“ monitorius, „S95QR“ garso projektorius bei FX skalbyklė ir džiovyklė pelnė pripažinimą pagal keturis pagrindinius kriterijus: inovacijas, technologijas, dizainą ir vertę.

LG yra OLED technologijos pradininkė ir pasaulinė lyderė, todėl nenuostabu, kad naujausias LG OLED televizorių asortimentas ir šiemet dominavo CES parodoje kaip vienas iš daugiausiai apdovanojimų pelniusių televizorių. LG OLED televizoriai pelnė aukščiausio lygio apdovanojimus ir įvertinimus už vaizdo kokybę, eksploatacines savybes bei naujus ekrano dydžius. LG naujieji 42 colių C2 OLED ir 97 colių G2 OLED televizoriai, kuriuose įdiegta LG „OLED evo“ technologija, pateko tarp itin pripažintų televizorių modelių, pelniusių apdovanojimus iš pirmaujančių šios srities leidinių, tokių kaip „Business Insider“, „Mashable“ ir „Gear Patrol“. „The Verge“ papildomai pristatė LG 42 colių C2 OLED televizorių savo „CES 2022 geriausi“ apdovanojimuose.

LG „PuriCare AeroTower“ sistema, įvertinta geriausių leidinių, tokių kaip „Best Products“, „Tom’s Guide“ ir „Business Insider“, buvo plačiai pripažinta kaip vienas įspūdingiausių CES 2022 produktų tarp siūlomų buitinės technikos prietaisų. LG skalbyklės ir džiovyklės komplektą – naujausią skalbimo sprendimą, kuriame įdiegta patobulinta LG dirbtinio intelekto sistema „Direct Drive“ (AI DD™) – taip pat pripažino tokie populiarūs gyvenimo būdo leidiniai kaip „Good Housekeeping“ ir „Veranda“.

Apie LG Electronics, Inc.

Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kom-panijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and E-nergy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partne-riu. Daugiau informacijos rasite www.LG.com

Parašykite komentarą