Laisvalaikis

Leo renginyje skatino vaikus siekti svajonių

Didžiausias restoranų tinklas Baltijos šalyse “Hesburger” inicijavo renginį vaikams “Pabandykime kartu”, kuriame aktorius Leonardas Pobedonscevas pasakojo savo sėkmės istoriją, bendravo su vaikais. Įkvepiančiu renginiu siekiama skatinti vaikus siekti savo svajonių.
“Mes atstovaujame šeimos verslą, kurio vertybės – darbštumas, kasdienis ir kruopštus darbas, tarpusavio supratimas ir palaikymas, dorumas ir integracija į visuomenę, kurioje dirbame. Visa tai siekiame perduoti mažiesiems. Labai didžiuojamės, kad didžiausia organizacija vaikams Lietuvoje, NVO Vaikams konfederacija, ir žinomas aktorius Leonardas Pobedonoscevas prisijungė prie šios iniciatyvos”, – kalbėjo Ieva Salmela, “Hesburger” plėtros direktorė.
Renginyje dalyvavo daugiau nei dvidešimt vaikučių. Dalis iš jų buvo atrinkti NVO atstovų, kiti buvo pakviesti mokyklų -partnerių. Renginio metu aktorius atsakinėjo į vaikų klausimus, kurių buvo tikra gausybė. Jie klausinėjo Leonardo, koks jo mėgstamiausias aktorius, filmas, spalva, šalis, žaidimas, koks jo aprangos stilius, kur jis gyvena, kokį “žvėrį” augina namuose, kaip jam sekėsi mokykloje. Leonardui papasakojus, kad jis vaikystėje mėgo ieškoti lobių, vaikai iškart pasidomėjo, ar jis nerado deimanto? Atsakęs į visus vaikų klausimus, aktorius fotografavosi su mažaisiais, dalino autografus ir dovanas.
“Džiaugiamės, kad tokio didelio verslo, kaip „Hesburger“, atstovai bei žinomi žmonės, tokie kaip aktorius Leonardas Pobedonoscevas, noriai jungiasi prie socialinės veiklos, bei investuoja savo laiką tam, kad mūsų vaikai turėtų teigiamų pavyzdžių. Pozityvi socializacija yra labai svarbi vaikų ugdymo dalis, kurios dėka vaikai išauga stipriais ir drąsiais žmonėmis”, – kalbėjo NVO Vaikams konfederacija narė, VO „Vaikai –visuomenės dalis“ direktorė Tatjana Lobanova.
Pasak aktoriaus Leonardo Pobedonoscevo, pasidalinti patirtimi su vaikais, kurių gyvenimo kelias dar priešaky, itin svarbu. “Aš visuomet stengiuosi mažiesiems duoti tiek daug, kiek tik galiu. Vieną tokią auginu namie”, – sakė aktorius.

Parašykite komentarą