Buitis, Namai

LEGO® rinkiniai išpildys kiekvieno vaiko norus. Atraskite konstravimo džiaugsmą!

Tėvai geriausiai žino, ką mėgsta jų vaikai, kas padeda jiems lavinti įgūdžius ir tobulėti. LEGO® žaidimų rinkiniai geriausiai leidžia atsiskleisti jūsų vaiko poreikiams ir pomėgiams. Gyvūnai, lėlės, transporto priemonės, istorijos apie gelbėtojus ir pasakų herojus, kosmosas, žaidimai kompiuteriais ar sportas – pagal mažųjų pomėgius parinktas rinkinys parodys jūsų meilę ir rūpestį. LEGO konstruktoriai padeda ugdyti vaikų kūrybingumą, moko spręsti problemas, gerina bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius – taip vaikai įgauna itin svarbių įgūdžių gyvenimui.

Čia – tik keletas pasiūlymų iš didžiulio LEGO rinkinių asortimento, pritaikyto pagal kiekvieno vaiko amžių, gebėjimus ir pomėgius. Visi LEGO rinkiniai yra universalūs – su kiekvienu žaislu galima užsiimti atskirai, įsitraukti į patį kūrybos procesą ar prisigalvoti savų, unikalių idėjų. Daugiau puikiausių dovanų, kurias galima statyti, ardyti ir kaskart perstatyti vis kitaip prieš šias šventes rasite tinklalapyje LEGO.com!

Nesibaigiančios linksmybės ant ratų ir sparnų

Leiskite savo vaikui pakilti į dangų ar zuiti po namus su fantastiškais automobiliais!

LEGO® City Kaskadininkų pasirodymo arena (60295)

Vaikai gali išbandyti smagračiu varomą kaskadininkų motociklą, jį paleisti per ugnies žiedą arenoje, atlikti įvairius triukus su dviem šauniais sunkvežimiais monstrais ir perstatyti kaskadininkų areną skirtingiems pasirodymams!
Konstruktorius LEGO Technic Jeep® Wrangler (42122)

Pažįstate vaiką, kuris trokšta pats sukonstruoti keturiais ratais varomą bekelės visureigį? Leiskite jam išbandyti itin realistiškai atrodantį LEGO Technic Jeep® konstruktorių, turintį daugybę unikalių funkcijų. Visureigis turi vairuojamus priekinius ratus, tvirtą paslankių ašių pakabą ir gervę.

Nesibaigiantys nuotykiai su draugais gyvūnais

Jodinėkite žirgais, rūpinkitės mielais augintiniais ar padėkite apsaugoti laukinius gyvūnus. Visa tai – gyvūnų entuziastams.

LEGO® DUPLO® Tvartas, traktorius ir ūkio gyvūnų priežiūros rinkinys (10952)

Šis žaidimo rinkinys mažamečiams leis mokytis žaidžiant su gyvūnais ir ūkio technika. Rinkinį sudaro ūkiniai pastatai ir traktorius, mažylis taip pat galės susipažinti su ūkio gyvūnais – kiaule, avimi, arkliu, šuniu, višta, gaidžiu ir karve. Kai vaikai žaidžia su LEGO, jie lavina smulkiąją motoriką, socialinį bei emocinį sąmoningumą.

LEGO® Friends Miško jodinėjimo centras (41683)

Vaikai gali prisijungti prie Mios, Savanos, jos šuns vedlio Goldie ir brolio Kevino, kurie žirgais tyrinėja miškus ar jaukiai įsitaisę prie laužo kepa zefyrus. Šiame 3 aukštų ūkio rinkinyje gausu funkcijų, priedų ir figūrėlių, kurie paskatins kūrybišką žaidimą ir neblėstantį norą žaisti.

Mėgstamiausi žaidimų pasauliai – jau ir realybėje

Jei jūsų vaikai mėgsta žaisti tiek realiame, tiek skaitmeniniame pasaulyje, suteikite jiems papildomą progą patyrinėti jų mėgstamus pasaulius iš arčiau.

EGO® Minecraft™ Portalo griuvėsiai (21172)

Vaikams, kuriems patinka žaisti Minecraft™ − patiks ir šis jaudinantis nuotykis portale. Padėkite legendiniam Minecraft personažui Steve’ui atlikti jo misiją – sukurti geriausią šarvų kostiumą. Rinkinys garantuos įtraukiančias nuotykių valandas ir neblėstančias emocijas.

LEGO® Super Mario™ Nuotykiai su Luigi – pradinis rinkinys (71387)

Nauja unikali patirtis leidžia žaisti iš kart su abiem LEGO® Mario™ ir LEGO® Luigi™ rinkiniais ir įsijausti į nuotykius LEGO Super Mario visatoje. LEGO Super Mario žaidimo patirtis yra unikali tuo, kad vaikai gali laisvai kurti Super Mario pasaulį ir smagiais interaktyviais būdais tobulinti jį, prijungdami kitus LEGO Super Mario rinkinius.

Apie LEGO grupę

LEGO Group misija – įkvėpti ir žaidimo galia ugdyti ateities kūrėjus. LEGO kaladėlės vaikams leidžia kurti taip, kaip tik nori jų vaizduotė.

LEGO grupę 1932 m. Bilunde, Danijoje, įkūrė Ole Kirkas Kristiansenas. Bendrovės pavadinimą sudaro du daniški žodžiai „leg godt“, reiškiantys „žaisk gerai“.

Šiandien LEGO Group tebėra šeimai priklausanti įmonė, jos produktais prekiaujama daugiau kaip 130 pasaulio šalių. Daugiau informacijos – www.LEGO.com.

Parašykite komentarą