Laisvalaikis

„Le Broniaus šou“: kodėl Leo patinka merginoms?

Šią savaitę LNK „Le Broniaus šou“ lankysis du profesionalūs širdžių ėdikai – Leonardas Pobedonoscevas ir Roma Mačiulytė.

Leonardas Pobedonoscevas (varge, kokia sunki pavardė), geriau žinomas kaip Leo, atskleis, kiek gavo pinigų iš Nacionalinio investuotojo už leidimą naudotis jo vardu. Le Broniaus šeima pokalbio metu stengsis išsiaiškinti, kodėl Leonardas taip patinka merginoms. Juk jis mažas, storas ir nesiskutęs.

Neseniai Leo vedė laidą „Mano vestuvės per LNK“ ir žada, kad jo paties vestuvės taip pat bus rodomos per LNK. Gal net tiesioginė transliacija. Deja, bet svečias nepaneigs gandų, kad išeina į kitą (nesakysime kokią) televiziją vesti laidos „Mano laidotuvės per LTV“.

Kadangi Leonardas Pobedonoscevas (na, bet rimtai – kokia sunki pavardė!) „Vikipedijoje“ yra įvardijamas kaip aktorius, jis itin įtikinamai suvaidins gazuoto vandens automatą.

O štai kita laidos viešnia Roma Mačiulytė savo širdžių ėdikės karjeros aukštumas kaip tik ir pasiekė tuomet, kai Lietuvos miestų gatvėse dar stovėjo gazuoto vandens automatai.

Jaunesniajai kartai, ko gero, reikia paaiškinti, kad Roma Mačiulytė yra nuostabaus balso, ypatingos gracijos, neblėstančios elegancijos ir išskirtinio šiltumo žmogaus – Stasio Povilaičio – pažįstama.

Sovietmečiu visi žinojo, kad Kaune yra trys geri dalykai – Roma, zoologijos sodas ir „Žalgiris“. Garsieji Kauno vyrai rėždavo sparną apie gražuolę dainininkę, kviesdami ją į pasimatymus zoologijos sode. Ji pati mums atksleis, kuris krepšininkas jai patiko labiausiai ne kaip krepšininkas. (Teisingas atsakymas – Mindaugas Lekerauskas). Ir kaip nutiko, kad kažkokia „pacankė“ Ingrida iš sulenkėjusio Vilniaus nuviliojo nuo Romos tikrai nemenką kąsnelį Arvydą Sabonį? Beje, kalbama, kad dabar Roma Mačiulytė yra nusitaikiusi į Mantą Kalnietį.

Gražūs žmonės gražioje laidoje bus rodomi ketvirtadienį, 20.45 val., per LNK.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Gediminas Malaškevičius
Savireklamos skyriaus redaktorius
LNK TV

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą