Laisvalaikis

Pakruojo dvare – ir vėl žydi gėlės

Pakruojo dvaras kviečia pavasarį sutikti žiedų jūroje. Pirmą kartą rengiamas Pavasario gėlių festivalis lankytojus sužavės ne tik gėlių spalvomis, bet ir rūšių įvairove. Dvaro parke ir teritorijoje bent trumpam pasijusite lyg Olandijos tulpių laukuose. Čia – net 250 tulpių rūšių.

Ne tik pasigrožėti, bet ir įsigyti!

Kelis metus brandintas festivalis gimė bendradarbiaujant su Olandijos gėlių augintojais, selekcininkais ir birželio pradžioje džiugins įmantriausiomis pavasario gėlėmis: tulpėmis, narcizais, hiacintais ir kt.

10 ha dvaro teritorijoje pasodinti net 5 milijonai gėlių svogūnelių, kurie įvairiais ornamentais išraizgė įvairias dvaro erdves, nuspalvino ryškiausiomis žiedų paletėmis kiekvieną žingsnį ir žvilgsnį festivalyje. Tai – tikra spalvų terapija. Pasinerkite į gėlių ir jų kompozicijų spalvas, kurios veikia raminamai, harmonizuojamai. Stabtelėkite, grožėkitės, mėgaukitės!

Greta milijonų pavasarinių gėlių grožio, bus galima dalyvauti ir dvaro istorinių nuotykių parko veiklose bei patirti XIX a. gyvenimo magiją. Čia išvysti ir patiems išbandyti pavasarinius dvaro darbus, Gėlių galerijoje konsultuotis su botanikais ir gėlininkais, įsigyti norimų pavasarinių žiedų ir augalų.

Pakruojo dvaras – bilietai:

DARBO DIENOMIS:

Suaugusiems – 9 Eur/asm. (perkant vietoje 10 Eur)

Moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems – 7 Eur/asm. (perkant vietoje 8 Eur)

Vaikams iki 7 metų (imtinai) – nemokamai.

Pirmadienis – senjorų diena, todėl bilietai kainuoja tik po 5 Eur.

SAVAITGALĮ:

Suaugusiems – 16 Eur/asm. (perkant vietoje 17 Eur)

Moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems – 12 Eur/asm. (perkant vietoje 13 Eur)

Vaikams iki 7 metų (imtinai) – nemokamai.

Šeimos bilietas 2+1 – 38 Eur/asm. (perkant vietoje 41 Eur)

Šeimos bilietas 2+2 – 48 Eur/asm. (perkant vietoje 52 Eur)

Į festivalį patenka nemokamai: senjorai, sulaukę 80 ir daugiau metų, neįgalieji, turintys 25 proc. ar mažesnį darbingumą bei juos lydintys asmenys, vaikai su negalia ir juos lydintys asmenys.

Nuotr. Pakruojo dvaro

Taigi, skirkite sau dieną su šeima pasigrožėti unikaliomis gėlėmis bei pasidžiaugti vienas kito draugija. Iš ryto – vyrų kirpyka Vilnius, po to – kelionė į Pakruojį, pro šalį dar aplankant begalę gražių Lietuvos vietovių.

Parašykite komentarą