Įvairenybės

Laimėtas didžiausias „Teleloto“ Aukso puodas per 20 metų

Sekmadienį, „Teleloto“ Joninių žaidimo metu, laimėtas didžiausias Aukso puodas per dvidešimt šios loterijos metų. Beveik milijoną eurų siekusią sumą – net 875 145 eurus – laimėjo žaidėjas ar žaidėja su Šiauliuose, prekybos centre „Akropolis“, pirktu bilietu.

Kas šį kartą laimėjo kelis mėnesius augusį, didžiausią visų laikų „Teleloto“ Aukso puodą, loterija tikisi sužinoti netrukus, todėl laimėtojo jau laukia centrinėje būstinėje Vilniuje.

Paskutinį kartą rekordinis Aukso puodas su daugiau nei trimis milijonais litų (senąja valiuta) buvo laimėtas 2000-ųjų metų sutikimo išvakarėse. Tūkstantmečio Aukso puodą tuomet laimėjo jauna šeima iš Vilniaus, šventiniam žaidimui turėjusi net septyniolika bilietų.

Šiais metais „Teleloto“ Aukso puodą jau pavyko laimėti trims žaidėjams. Sausio 10 d. daugiau nei 130 tūkstančių eurų atiteko vadybininkui iš Panevėžio, o vos už trijų savaičių – daugiau nei 150 tūkstančių eurų – laimėjo ūkininkas iš Tauragės. Trečiasis Aukso puodas – daugiau nei 120 tūkstančių eurų – laimėtas Valentino dieną. Jis iškeliavo Švedijoje dirbančiam ir į Lietuvą trumpų atostogų sugrįžusiam emigrantui.

Per 20 metų besitęsiančią „Teleloto“ istoriją jau laimėti 166 Aukso puodai, 4472 automobiliai, 33 namai, 11 butų, 9 čekiai butui pirkti. Tai jau šeštasis Šiauliuose laimėtas „Teleloto“ Aukso puodas. Paskutinį kartą šiame mieste 1 000 000 litų buvo laimėti 2010 m. „Teleloto“ žaidimą rengia loterijų organizatorė „Olifėja“, savo veiklą vykdanti jau daugiau nei 20 metų. „Olifėjai“ priklauso ir tokios loterijos kaip „Jėga“, „Keno“, organizuojami ir tarptautiniai „Vikingų loto“ bei „Eurojackpot“ žaidimai.
Pranešimą paskelbė: Viktorija Bučienė, UAB „Lotelita“

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą