Marketingas

Labiausiai nervinančios internetinės reklamos Lietuvoje

Kokios internetinės reklamos jus labiausiai nervina? Mane tai labai nervina blogas.lt sistemoje vaikščiojanti „Mobilios Knygos” reklama.

Kaip mūsų marketingo specialistai nesupranta, kad kokybiškų paspaudimų su tokia reklama yra neįmanoma užsitikrinti. O jei ir bus daug Click’ų tai tik todėl, kad norėdamas kuo greičiau išjungti tokią reklamą, žmogelis netyčia gali paspausti ne ten kur reikia, ir įeiti į reklamuojamą svetainę.

Įžulias ir paranoiškas reklamas Lietuvoje tikriausiai labiausiai buvo pamėgusi „Bitė” su savo „Labas”. „Floating” reklamos jau seniai nebestebina ir jau net automatiškai žinai kur yra reklamos išjungimo kryžiukas. Bet kai vieną dieną įsijungiau delfi ir man per visą ekraną iššoko didžiulis Labas puslapis..tai nusprendžiau, kad tos kortelės tikrai niekada nepirksiu:)

Labai garsias reklamas mėgsta ir filmų reklamuotojai. Jei netyčia nepasiseka ir pele prabrauki per baneriuką, įsijungia filmo treileriukas. Gal jie nepagalvoja, kad kolonėlės pas kai kuriuos žmones būna smarkiai pagarsintos. Taip galima gauti ir širdies smūgį:) Kokioj JAV, spėju, kad padavęs reklamuotojus į teismą, gaučiau nemažai pinigėlių dėl ausų būgnelių suniokojimo:)

Taigi, mielieji reklamuotojai, galvokit kokias reklamas kuriat..negi jūs norit, kad žmogus nežiūrėtų ką jūs norit pateikti, o tik ieškotų kaip kuo greičiau išjungti jūsų balaganą.

Beje, čia neblogas nelietuvio įrašas apie 5 labiausiai erzinančias reklamų rūšis. Garantuoju, kad daugelis iš jūsų esate susidūrę su jomis:)

P.S Aš tikrai suvokiu, kad už tokio tipo reklamas yra mokami didesnį tarifai..bet …ar tai to verta?

Šaltinis: Arūnas Puščius – VERSLASonline

Griežtai draudžiama kopijuoti, cituoti ar kitaip naudoti tinklalapyje paskelbtą informaciją kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be straipsnio autorių sutikimo.

Parašykite komentarą