Laisvalaikis

Labdaros maratonas prasidėjo: per 3 dienas numins daugiau kaip 300 kilometrų

Dešimt tarptautinės telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ vadovų šiandien pradėjo labdaringą dviračių maratoną. Rygos centre startavę vadovai per tris dienas ketina numinti iki Vilniaus. Iš viso – 332 kilometrus. Varžybų metu dviratininkai renka paramą „SOS Vaikų kaimams“ Lietuvoje ir Latvijoje. 

Tris dienas truksiančios labdaringos „Tele2“ vadovų dviračių varžybos startavo Rygos centre, prie Nacionalinės bibliotekos. Starto liniją kirto 10 aukščiausio rango bendrovės vadovų, tarp jų – ir „Tele2“ grupės prezidentė Allison Kirkby.

„Ryžomės šiam iššūkiui, nes siekiame surinkti pinigų ir padėti vaikams. Be to, Baltijos šalyse veikiančios „Tele2” įmonės yra labai svarbi mūsų grupės dalis. Norime tai pabrėžti ir padėkoti mūsų klientams ir darbuotojams šiose šalyse – Baltijos kelio metinės yra puiki proga tai padaryti“, – kalbėjo A. Kirkby. 

Pirmadienio vakarą dviratininkai apsilankys netoli Bauskos esančiame Latvijos „SOS Vaikų kaime“, o antradienį planuoja sustoti Anykščiuose. Labdaringos dviračių varžybos baigsis Baltijos kelio minėjimo dieną – rugpjūčio 23-iąją Vilniuje.

1 balsas – 0,5 euro labdarai 

Jau dabar galima balsuoti už dviratininkus, puslapyje www.tele2.com/biketour. Balsavimas vyksta visų varžybų metu. Už kiekvieną, nesvarbu, kuriam dalyviui, atiduotą balsą, „Tele2“ paaukos po 0,5 euro organizacijai „SOS Vaikų kaimai“ Lietuvoje ir Latvijoje. Balsuojančiam žmogui tai nieko nekainuoja. 

Aukoti galima ir minant

Pajausti „Tele2“ vadovų dviračių varžybų dvasią, o taip pat nemokamai paaukoti vaikams kviečiami ir Vilniaus „Akropolio“ lankytojai. Atsisėdę ant specialaus dviračio ir užsidėję virtualios realybės šalmą, jie atsidurs lenktynių trasoje su kitais virtualiais dviratininkais.

Už kiekvieną dviračiu numintą kilometrą „Tele2“ skirs po 5 Eur „SOS Vaikų kaimui“ paremti. 

Per savaitgalį „Tele2“ salono svečiai jau numynė daugiau beveik 500 km, vadinasi, vaikams surinkta jau daugiau nei 2500 Eur. 

Pirmadienis – paskutinė diena virtualiam dviračiui išbandyti. Tai padaryti galima „Tele2“ salono darbo valandomis – nuo 10 iki 22 val.

Pranešimą paskelbė : – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai”

Parašykite komentarą