Laisvalaikis

Kur slepiasi geriausios kalėdinės dovanos idėja?

Kalėdos ant nosies, netrukus visi pradės lakstyti kaip voverės užburtame rate, ieškodami ką čia padovanojus savo artimiesiems ir draugams. Tačiau išvengti Kalėdų karštinės galima labai paprastai – tiesiog planuojant iš anksto. Vienas iš planavimo etapų rasti kur slepiasi originalios kalėdinės dovanos. Bet apie viską nuo pradžių!

Nuo ko prasideda kalėdinių dovanų medžioklė? Nuo medžioklės leidimų. Reikia tiksliai susiskaičiuoti kiek žmonių kokiems žmonėms planuojate dovanoti dovanas. Taip pat patartina išskirstyti gavėjus į „ratus“ – kas priklauso šeimos ratui ir gaus brangesnes dovanas, kas draugų ratui, o kas pažįstamų ratui, kuriam dovanėlės labiau simbolinės. Pagalvokite apie kiekvieną į jūsų sąrašą papuolusį žmogų. Juk dovanos nėra tik pinigai, tai dėmesys. Tad pagalvokite kas kiekvienam žmogui tiktų, kokie jo ar jos pomėgiai, gal mintyse susiformuos dovanos idėja. Taip daug lengviau pirkti, nei be tikslo „šlifuoti“ parduotuvių lentynas.

Kuomet mintyse sudėliotas apytikslis planas, galima pradėti ieškoti dovanų kurios atitinka sudarytų kriterijų sąrašą bei patenka į biudžeto limitus. O pritrūkus minčių, originalių dovanų idėjų galima pasisemti tokiuose portaluose kaip Superdovana.lt Šios el.parduotuvės išskirtinumas – išties originalios ir linksmos dovanos, apie kurias galbūt net sapnuose nebūtumėte susapnavę. Populiariausių dovanų sąraše įvairios smulkmenos (raktų pakabukai, stebuklingi tušinukai, laikrodžiai), įdomios aprangos detalės (kalėdinis snieguolės kostiumas, ryškios kojinės), virtuvės aksesuarai (smagios prijuostės, puodeliai) smulkmenos porelėms bei vaikams.

Pasisėmus idėjų ir įsigijus dovanų belieka jas supakuoti ir slapta padėti po Kalėdų eglute. Pakuotė yra taip pat svarbi, kaip ir pati dovana. Viena įdomesnė kalėdinė pakuotė būtų dėžutė apvyniota senais laikraščiais arba žurnalais bei aprišta dideliu kaspinu. Tai itin ekologiškas pakavimo būdas, o senų laikraščių ir žurnalų kiekvienuose namuose tikrai galima rasti. Kiti variantai tiesiog tradicinių variacijos – įvairiaspalviai kaspinai, spalvingas ir įmantrus popierius, įvairios dekoracijos ar žaisliukai ant dovanos pakuotės. Viskas yra įmanoma, tik reikia truputėlio fantazijos ir noro paruošti įdomias ir originalias kalėdines dovanas.

Parašykite komentarą