Transportas

Kur ieškoti automobilio padangų?

Padangų įsigijimas beveik toks pats procesas kaip ir batų pirkimas. Reikia rasti tinkamų išmatavimų ir norimo gamintojo padangą. Nors išoriškai padangos viena nuo kitos menkai skiriasi, jų fizinės savybės gali skirtis labai stipriai. Kokios yra patikimiausios ir patogiausios vietos pirkti padangas?

Specializuotos parduotuvės

Pati geriausia vieta surasti norimų parametrų padangas yra didelė padangų parduotuvė kuri turi savo sandėlį. Čia nesitikėkite labai mažų kainų, tačiau už didesnę kainą gausite aukštesnės kokybės aptarnavimą. Kol keis padangas, galėsite perskaityti žurnalų gerdamas nemokamą kavą, sėdėsite ant patogios sofos ir kvėpuosite gaivų kondicionieriaus atvėsintą orą. Specializuotame autoservise keisti padangas gerai dar ir dėl to, kad jeigu jums nebereikalingos senos padangas, jas nemokamai priims utilizavimui.

Pasiūlymai prekybos centre

Jeigu jūsų automobiliui reikalingos standartinių išmatavimų padangos, neblogų variantų galite rasti statybinių medžiagų ir buitinių prekių prekybos centrų automobilių prekių skyriuose. Asortimentas nėra didelis bet jei esate nereiklus, jūsų senam automobiliui bus gerai ir ekonominės klasės arba restauruotos padangos.

Ar dar gyvi turgūs?

Jei gyvenate sostinėje, turbūt sunkiai įsivaizduojate, kad mažesniuose Lietuvos miestuose, turgus yra ta vieta kur žmonės dažniausiai perka padangas. Didelio pasirinkimo ten nebūna, bet dažniausiai naudojamų dydžių ekonominės klasės ir padėvėtų padangų galite rasti. Vienas geriausių dalykų apie turgų yra gyvas bendravimas ir galimybė derėtis, bet yra ir tam tikrų pavojų. Turguje galite sutikti ir nesąžiningų pardavėjų kurie neturi savo pastovios vietos, nes važinėja po įvairių miestų turgus. Jie gali įsiūlyti prastą prekę kurios negalėsite nei grąžinti nei kam nors pasiskųsti, todėl perkant turguose prisiimate ir tam tikrą riziką.

Pirkti internete

Padangų pirkimas internete turi savų pliusų ir minusų. Nors čia galite rasti neblogų pasiūlymų kainos atžvilgiu, atsiminkite, kad gaunate tik patį produktą. Naujas padangas jums atveš kurjeris ir numes kieme arba turėsite įgrūsti į automobilį ir ieškoti vietos kur jas permontuoti. Ieškodami kur nupirkti ratus, pasverkite kiek kainos padangos ir kokios bus papildomos išlaidos, ir tik tuomet apsispręskite kur pirkti apsimoka labiau. Internetas yra geras dėl to, kad čia galite greitai surasti ir palyginti padangų savybes ir surasti dar daugiau informacijos bei vartotojų atsiliepimus apie dominančias padangas.

2 Comments

  • gerdunka222

    Saugumas kelyje svarbiausias, o pirmas dalykas, kuris liečiasi su kelio danga yra padanga!!! Mėgstu su savo Audi ir palakstyt trupučiuką, o kai slidu, lakstosi smagiai ir su gerom padangom. Tik žinoma, painvestuoti reikia.Perku tik internetu.

Parašykite komentarą