Verslas

KTU ir LINPRA kvietimas startuoliams: Dalyvaukite 2020 m. akseleravimo ir investicijų programoje su didžiausiomis Europos įmonėmis

KTU kartu su LINPRA (Lietuvos Inžinierinės pramonės asociacija) dalyvauja EIT Manufacturing „Gazelle Accelerator“ projekte, kuris skirtas sustiprinti inovatyvias technologijas kuriančias mažas ir vidutinio dydžio įmones bei startuolius. Projektu siekiama suteikti produktų/paslaugų vystymo, pardavimo ir finansinių žinių šioms įmonėms, padėti joms surasti užsienio investuotojus, ir taip skatinti inovacijų kūrimą visoje Europoje.

Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir verslo (KTU EVF) fakulteto tyrėjai atliko EIT Manufacturing tinklo ir kitų didžiųjų Europos įmonių tokių kaip „Volkswagen“, „Liebherr“, „Whirpool“, „Airbus“, „Siemens“ kt. apklausą, kuri leido identifikuoti pagrindinius iššūkius, su kuriais susiduria Europos gamybos įmonės.

Anot KTU EVF prof. dr. Manto Vilko, tyrimo rezultatai parodė, kad didžiosios Europos įmonės susiduria su tokių inovacijų ir technologijų stoka kaip dirbtinis intelektas, daiktų internetas, simuliacija ir virtuali realybė, tvari gamyba bei sprendimai, kurie leistų pagerinti įmonių situaciją, sietiną su COVID-19 poveikiu, pvz., automatizavimo spartinimas, nauji darbo būdai, efektyvus nuotolinis darbas, virtualus darbas ir skaitmeninė aplinka.

Kviečiame mažas ir vidutinio dydžio įmones bei startuolius dalyvauti atrankoje ir pasinaudoti galimybe surasti investuotojų. Šiuo metu kviečiamos įmonės, kuriančios technologijas gamybinėms įmonėms šiose srityse:

  • Dirbtinis intelektas;
  • Daiktų internetas;
  • Simuliacija ir virtuali realybė;
  • Tvari gamyba.

Atrinktos įmonės dalyvaus projekto „Gazelle Accelerator” programoje, kurioje bus teikiamos ekspertinės verslo konsultacijos, aptariamos finansavimo galimybės, patekimo į rinką būdai, įmonės bus konsultuojamos visais aktualiais klausimais.

Artimiausias renginys – birželio pabaigoje nuotoliniu būdu vyksiantis startuolių ir potencialių Europos investuotojų susitikimas, kurio metu bus siekiama „suvesti“ startuolius su investuotojais, bus teikiamos verslo vystymo konsultacijos.

Atranka vyks iki gegužės 25 d., todėl labai kviečiame neatidėlioti ir teikti užpildytas paraiškas kuo skubiau, o birželio pabaigoje savo technologijas pristatyti užsienio investuotojams!

Informaciją paraiškų teikėjams ir paraiškos formą rasite ačia: https://eitmanufacturing.eu/activities/gazelle-accelerator-programme/

Pranešimą paskelbė: Mantas Lapinskas, Kauno technologijos universitetas

Parašykite komentarą