Verslas

Kredito unija „Amber“ stiprina rizikos vertinimo ir valdymo grandį

Kredito unijos „Amber“ komandą papildė patyrusi rizikos vertinimo specialistė Rasa Meiduvienė. Ilgus metus bankų rizikos vertinimo ir valdymo srityje Lietuvos banke dirbusi specialistė užtikrins efektyvesnį ir patikimesnį kryptingai augančios unijos darbą.

„Augant kredito unijos „Amber“ aktyvams, atsirado poreikis sustiprinti visų rizikos rūšių vertinimą ir taip užtikrinti dar efektyvesnį unijos darbą. Investicinių projektų rizikos vertinimo sistemos tobulinimas suteiks mums galimybę gerinti paskolų portfelio kokybę, taip pat suteiks pridėtinės vertės mūsų klientams“, – teigia kredito unijos „Amber“ valdybos pirmininkė Lina Petrauskaitė.

R. Meiduvienė finansų ir bankininkystės srityje dirba jau 17 metų. Savo karjerą pradėjo 1997 m. Lietuvos banke kaip Kredito įstaigų priežiūros departamento Bankų inspektavimo skyriaus ekonomistė, vėliau darbą tęsė kaip vyriausioji ekonomistė. Nuo 2008 metų savo kompetencijas tobulino privačios bankininkystės banke AB „Finasta“ eidama vyresniosios rinkos ir likvidumo rizikos specialistės pareigas.

Šiuo metu kredito unijos „Amber“ komandoje dirba 13 įvairių sričių specialistų.

Daugiau informacijos
Ieva Mejerytė
E.: ieva@gravitas.lt
T.: +37068545549

Parašykite komentarą