Sveikata

Kokių rezultatų galime tikėtis po pilvo plastikos?

Pilvo plastika yra įprasta plastinės chirurgijos procedūra, kuri išliko populiari daugelį metų. Tiesą sakant, naujausi plastikos chirurgų draugijos statistika rodo, kad tai buvo viena iš penkių geriausių kosmetinių procedūrų, praėjusiais metais atliktų vyrams ir moterims. Nepaisant šios operacijos populiarumo, daugelis žmonių dažnai nežino, ko tikėtis sveikstant. Atsigavimo proceso ir laiko juostos supratimas gali padėti daugeliui pacientų palengvinti pilvo plastiką.

              Atkūrimo laikas skiriasi. Vieno atsakymo, kiek laiko prireiks atsigauti po pilvo plastiko, nėra. Kaip ir bet kuriai chirurginei procedūrai, yra bendras laikotarpis, tačiau individualus pasveikimas priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant šiuos: Amžius. Bendroji sveikata. Pilvo plastiko tipas. Priežiūra po operacijos. Kai procedūra bus baigta, jūsų chirurgas aptars konkretesnį jūsų atsigavimo laiką, tačiau paprastai dauguma pacientų pradeda jaustis normaliai maždaug aštuonioms savaitėms.

               Galima atlikti kelių tipų pilvo plastiką. Galite atlikti pilną ar labiau įtrauktą „pailgintą pilvo plastiką“ arba „mini“ plastiką, kuris sutelkia dėmesį tik į nedidelį plotą apatinėje pilvo dalyje. Kuo platesnis jūsų pilvo kontūras, tuo ilgiau gali prireikti visiško atsigavimo. Tai ypač aktualu, jei pasirenkate išplėstinį pilvo plastiką, nes tai gali apimti šonus, apatinę nugaros dalį ir apatinę krūtinės dalį.

                Ko tikėtis pilvo plastiko atsigavimo metu. Svarbiausias dalykas, kurį reikia atsiminti atliekant šį procesą, yra tai, kad turėtumėte griežtai laikytis chirurgo nurodymų. Nedvejodami kreipkitės į gydytojo kabinetą, jei turite klausimų ar rūpesčių. Visada rekomenduojama pasirinkti sertifikuotą plastikos chirurgą savo pilvo plastikui, nes jis ar ji atitiko griežtus mokymo ir saugos reikalavimus, kurių kiti chirurgai nėra. Jūsų sertifikuotas plastikos chirurgas gali patarti ir padėti viso gijimo proceso metu. Jei planuojate atlikti tokio pobūdžio operaciją kreipkitės į gpklinika.lt specialistus, kurie pakonsultuos, pagal jūsų individualią situaciją.

Parašykite komentarą