Studijos

Diana Nausėdienė dalyvavo kalėdinėje šventėje, skirtoje šeimoms, auginančioms klausos negalią turinčius vaikus

Diana Nausėdienė šeštadienį dalyvavo Lietuvos šeimų, auginančių klausos negalią turinčius vaikus, bendrijos PAGAVA kalėdiniame renginyje. Pirmoji ponia šventėje pasveikino susirinkusius vaikus ir jų tėvus bei kartu stebėjo spektaklį „TAIPNE“.

Pirmoji ponia padėkojo bendrijos PAGAVA darbuotojams ir savanoriams, kurie kasmet prieš šv. Kalėdas kviečia pabūti drauge. Pasak D. Nausėdienės tai yra puikus pavyzdys jau du dešimtmečius trunkančių pastangų, kad mes visi geriau vieni kitus suprastume.

„Visiems mažiesiems spektaklio žiūrovams linkiu nepamiršti: kiekvienas esate nuostabus ir ypatingas. Kiekvienas kažkam esate didis stebuklas. Nepamirškite parodyti, kad ir kiti Jums svarbūs žmonės – pirmiausia Jūsų mamos ir tėčiai – yra ypatingi“, – į šventę susirinkusiems vaikams sakė D. Nausėdienė. Po sveikinimo žodžio pirmoji ponia su vaikais stebėjo Aido Giniočio režisuotą spektaklį „TAIPNE“.

Lietuvos šeimų, auginančių klausos negalią turinčius vaikus, bendrija PAGAVA yra savanoriška visuomeninė pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas – teikti šeimoms, auginančioms klausos negalią turinčius vaikus, paramą ir pagalbą, šviesti visuomenę apie klausos negalią, kad vaikai galėtų visapusiškai ugdomi. Bendrija PAGAVA yra Europos tėvų, auginančių neįgalius girdėti vaikus, federacijos narė.

Pranešimą paskelbė: Justė Krančiukaitė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Parašykite komentarą