Sveikata

Kokios nagų priežiūros priemonės reikalingos manikiūrui?

Jei akys yra sielos veidrodis, tai rankos atspindi moters meilę sau. Išpuoselėtos ir gražios rankos yra toks pat neverbalinio bendravimo atributas, kaip tarkime, stilingi drabužiai, brangūs papuošalai ar aksesuarai. Ir galų gale, kiekvienai moteriai yra malonu, kai rankos yra puošnios ir tvarkingos. Ne kiekviena moteris turi laiko keliauti po grožio salonus ir skirti pakankamai dėmesio savo išorinio grožio puoselėjimui. Tad šiame straipsnyje aptarsime, kokios priemonės yra reikalingos manikiūrui namuose.

Kokios priemonės yra reikalingos manikiūrui?

  • Nagų žirklės

Tai būtinas manikiūro įrankis, nes nagų ilgis yra labai svarbus. Nagai yra bakterijų augimo vieta ir viena nešvariausių kūno dalių. Tad retkarčiais juos kirpti yra labai svarbu, siekiant išlaikyti bendrą kūno sveikatą bei suvienodinti nagų ilgį.

  • Odelių stūmiklis

Kad nagų odelės nebūtų sausos ar pleiskanotos, joms yra būtina ypatinga priežiūra. Odelių stūmiklis yra naudojamas atstumti odą nuo nagų atgal ir tolyn. Turint kietą rankų odą, geriausia naudoti plieninį odelių stūmiklį, jei oda minkšta – pakaks medinio.

  • Odelių žnyplės

Odelių žnyplės yra įrankis, naudojamas kovojant su kietomis odelėmis ir sausa oda aplink nagus. Jis labai tiksliai pasiekia sunkiau prieinamas vietas ir leidžia švelniai pašalinti nepageidaujamus minkštus audinius aplink nagus.

  • Nagų buferis

Nagų buferis, o kitaip šlifuoklis padeda išlyginti nagų paviršiuje esančius nelygumus, taip suteikiant nagams vientisą struktūrą ir blizgesį.

  • Nagų dildė

Šis įrankis yra naudojamas norint švelniai nušlifuoti nagų kraštus ir suteikti jiems vienodą formą. Rinkoje yra įvairių tipų nagų dildės, patariama jas naudoti minkštesnes, taip siekiant apsaugoti nagų struktūrą.

  • Nagų ir rankų odos priežiūros

Nagų aliejukai, minkštinantys rankų kremai yra būtinas kiekvieno manikiūro užbaigimo elementas. Tai padeda apsaugoti rankų odą ir nagus nuo žalingų aplinkos veiksnių. Daugiau apie būtinas kiekvieno manikiūro ir odos priežiūros priemones: https://www.groziui.lt/manikiurui-pedikiurui/nagu-prieziuros-priemones

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą