Laisvalaikis

Kokiomis palaidinėmis pasipuošti 2014-ųjų pavasarį ir vasarą?

Pavasaris – toks metų laikas, kai puoštis ir žavėti aplinkinius nori kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties. Tačiau merginos ir moterys savo garderobui pavasarį skiria ypatingą dėmesį. Šį kartą aptarsime, kokios palaidinės yra „ant bangos“ ir ką pasirinkti, kad atrodytumėte išties patraukliai ir madingai. Kad sutaupytumėte laiko ir pinigų, puiki išeitis – palaidinės internetu. Vos už kelias dešimtis litų įsigysite patrauklius ir kokybiškus drabužius, kurie tarnaus ne vieną sezoną. Taigi kviečiame susipažinti su 2014 m. pavasarį vyraujančiomis mados tendencijomis.

Asimetriška forma

Galite drąsiai rinktis palaidines, kurių priekinė dalis yra šiek tiek trumpesnė, o užpakalinė – ilgesnė. Prie tokių palaidinių tobulai tinkantys drabužiai – tai aptempti džinsiukai arba tamprės. Taip pat vis dar labai madingi susiaučiami švarkeliai – taip vadinamieji kardiganai, kurių priekis yra ilgesnis.

Gėlių raštai ir marginiai

Jei pavasarį norite atsidurti dėmesio centre, drąsiai rinkitės ryškias, gausiai margintas palaidines. Jei galite pasigirti gera figūra, rinkitės didelėmis gėlėmis margintus ryškius drabužius, o jei norite šį tą paslėpti, geriau tiks smulkių raštų palaidinės. Analogiškai rinkitės ir audinius – jei galite didžiuotis puikia figūra, rinkitės baltus, šviesius drabužius, o jei norite atrodyti ne taip ryškiai, pasirinkite tamsesnių spalvų garderobą. Tačiau nepamirškite, kad pavasaris, tad juodai nuo galvos iki kojų apsirengti tikrai nereikėtų.

Odinės ar odos imitacijos detalės

Ypač madingi drabužiai su odos ar odos imitacijos detalėmis. Siuvamos palaidinės su odinėmis rankovėmis, apykaklėmis, rankovių, kaklo apvadais, kišenėlėmis ir pan. Taigi galite pasidairyti palaidinės internetu, kuri dekoruota odos elementais. Svarbu, kad drabužis atrodytų stilingai, o odos detalių nebūtų per daug.

Tunikos

Vis dar madingos tunikos – tai drabužiai, kurie platėja nuo krūtinės ar liemens linijos ir dažnai dalinai arba visiškai dengia užpakaliuką. Su tunikomis nebus karšta, jos padės paslėpti riebaliukus ant pilvo. Šio tipo drabužius renkasi ir nėščios moterys, nes jie yra patogūs ir nevaržantys judesių. Taigi ir šį pavasarį galite drąsiai dėvėti tunikas ir jaustis žaviai moteriškos.

Parašykite komentarą