Technologijos

Kodėl žinutės neatsidaro mano telefone?

Išmaniųjų telefonų vartotojai, gavę SMS, kartais susiduria su jų skaitymo problema. Yra keletas priežasčių, kodėl žinutės telefone neatsidaro. Pašalinę jas, galite sužinoti pranešimų turinį.

Programėlės atmintis pilna

Kai beveik baigiasi laisva įrenginio atmintis, nebegalėsite skaityti SMS. Norėdami išspręsti problemą, jums reikia:

  • Eikite į nustatymus”.
  • Raskite skyrių, skirtą atminčiai. Pavyzdžiui, „Saugykla“.
  • Sužinokite, kiek laisvos atminties liko ir kurios paslaugos / failai yra „sunkiausi“.
  • Pašalinkite pasikartojančias nuotraukas / vaizdo įrašus, nesusijusias programas.

Daugelyje išmaniųjų telefonų vartotojai gali išvalyti duomenis tiek visuose aplankuose, tiek atskirų paslaugų kontekste. Tiems, kurie naudojasi momentiniais pasiuntiniais, dažnai siunčiamos nuotraukos ir vaizdo įrašai automatiškai išsaugomi įrenginio atmintyje, tačiau išlieka ir susirašinėjime. Išjungus automatinį duomenų išsaugojimą telefone, nebereikės reguliariai valyti „Galerijos“ po bendravimo su artimaisiais.

Nepakanka SIM kortelės atminties

Žinutės gali neatsidaryti, jei SIM kortelės atmintis pilna. Ši problema aktuali programėlėms, kuriose išsiųsti pranešimai pirmiausia išsaugomi SIM atmintyje, o vėliau – įrenginyje.

Norėdami ištaisyti situaciją, išmaniojo telefono nustatymuose turite išjungti pranešimų išsaugojimo SIM kortelės atmintyje funkciją. Norėdami tai padaryti, eikite į skyrių apie SIM kortelę, pasirinkite eilutę „Automatiškai išsaugoti pranešimus“ ir perbraukite slankiklį į kairę eilutėje „SIM atmintyje“.

„Sunkūs“ priedai SMS žinutėmis

Kai žinutėje yra failų – nuotraukų, vaizdo įrašų – atidarymo duomenys gali vėluoti arba visai nepasiekiami. Tokiu atveju padės susisiekimas su siuntėju, kuris turėtų pasikartoti tą patį pranešimą messengeryje. Alternatyva yra ištrinti SIM kortelės žinučių atmintį arba išvalyti laisvą vietą įrenginyje, nes jei nėra laisvos vietos, gali nepavykti iškrauti „sunkių“ priedų.

Pritvirtinimo klaida

Pasitaiko, kad siunčiant pranešimus vartotojo korinio ryšio duomenų perdavimas išjungiamas. Dėl to siuntėjas nevisiškai baigia išsiųsti pranešimą. Rezultatas: gavėjas negali jo atidaryti.

Pranešimą apie gautą SMS gali gauti gavėjas. Ir jis negali imtis jokių veiksmų, tačiau siuntėjas turi prisijungti prie tinklo, kad galėtų pakartotinai siųsti SMS.

Dažniausiai tai atsitinka perduodant didelius duomenų kiekius – tuos, kuriuose yra priedų (nuotraukų, vaizdo įrašų). Siuntimas negalimas, jei siuntėjo įrenginio atmintis pilna, o gavėjas taip pat negali daryti įtakos šiam procesui.

Jei žinutė išsiųsta sėkmingai, telefono atminties užtenka, bet vis tiek negalite jos perskaityti, kreipkitės į Mobili Šalis – Telefonų taisykla Vilniuje

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą