Studijos

Klaipėdos koncertų salėje skambės „Džiaugsmingų šventų Kalėdų“.

Renginio tipas: koncertas
Renginio data: Penktadienis, 2017 m. gruodžio 22 d.
Renginio pradžia: 18:30
Renginio pabaiga: Penktadienis, 2017 m. gruodžio 22 d.
Renginio vieta: Klaipėdos koncertų salė

„Džiaugsmingų šventų Kalėdų“

Klaipėdos choras „Aukuras“

Meno vadovas Alfonsas Vildžiūnas

Lina Rastokaitė (aktorė, vokalas), Vilimas Norkūnas (klavesinas)

Klaipėdos kamerinio orkestro styginių kvintetas:

Angelė Čiuberkienė (I smuikai), Rimantė Agintaitė (II smuikai), Auksė Kaziukaitienė (altas), Jurgis Karbauskas (violončelė), Romas Grigaitis (kontrabosas)

Režisierius Alvydas Vizgirda

Programa: Nijolė Sinkevičiūtė „Kalėdų maldos“, Zita Bružaitė, Mykolas Natalevičius, Dieterich  Buxtehude, pasaulio tautų kalėdinės chorinės giesmės

 

„Kalėdinės giesmės yra gausiai paplitusios visame krikščioniškame pasaulyje. Koncerte skambės populiarios Kalėdų giemės lietuvių, anglų, rusų, italų, lotynų kalbomis. Ypatingą vietą koncerto programoje užims Nijolės Sinkevičiūtės „Kalėdų maldos“, kurias choras atliks su Klaipėdos kamerinio orkestro kvintetu ir soliste, „Auksinio balso“ konkurso laureate Lina Rastokaite. Klavesinu skambins Vilimas Norkūnas“, – apie būsimą programą pasakoja Klaipėdos choro „Aukuras“ meno vadovas bei dirigentas Alfonsas Vildžiūnas.

Aktorė L. Rastokaitė ne tik vaidina, bet ir dainuoja. Iš žinomiausių miuziklų arba muzikinių kino filmų ji yra paruošusi dviejų dalių programą. „Aš noriu stovėti scenoje. Man patinka bet koks su kūryba susijęs procesas – nesvarbu, ar tai naujos dainos ruošimas, ar netgi filmavimasis seriale „Saldi nuodėmė“. Man patinka pats procesas. Ir kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad taip aš tenoriu gyventi…“ – viename interviu teigia KKS festivalyje debiutuosianti dainuojanti aktorė.

 

Pranešimą paskelbė : Rima Šimonienė, Klaipėdos koncertų salė

Parašykite komentarą