Laisvalaikis

„Kitas!”: marijampolietė vaikiną vilios aistringais bučiniais

Pirmadienį startuoja LNK žaibiškų pasimatymų šou „Kitas!”. Pirmojoje laidoje žiūrovai pamatys itin drąsių merginų. Marijampolietė Kristina puls bučiuoti ir nurenginėti karininką Rolandą – ar šis atsispirs moteriškoms Amūro strėlėms?

24-erių Rolandas nesikuklina apie save pasakyti: „esu vyras iš stuomens ir iš liemens”. Raumeningas kariškis į šou atėjo ieškoti panelės: „Man patinka merginos didelėm krūtinėm ir dailiais užpakaliukais”.

Rolando galvą mėgins apsukti penkios dailios panelės. 20-metė Rasa: „Jei jis būtų neištikimas, kaip mat duočiau į dūdą”; 20-metė Airida: „Atėjau ieškoti bičo. Smarkuolis dėl manęs turėtų pasistengti…”; 19-metė Kristina: „Esu kiekvieno vyro svajonė. Netikit? Įsitikinsit!”; 22-ejų Irena: „Jei vaikinas bus panašus į Enrikę Iglesiją, aš būsiu jo”; 21-erių Kristina: „Draugai mane vadina „fyfa”. O ką? Neatrodo?”.

Rolandas merginas kviesis į joms neįprastą vietą – šaudyklą. Kaip joms seksis susitvarkyti su pistoletais ir taikiniu? Štai, Kristina, atėjusi į pasimatymą, nekukliai pasiteiraus: „ar aš galiu tave nušauti savo meilės strėlėmis?”. Kiek vėliau Kristina puls aistringai bučiuotis su Rolandu ir jį nurenginėti: „O man patinka tavo kūnas…”. Kaip reaguos Rolandas, ar Kristina bus „iškituota”, pamatysime pirmadienį laidoje.

Kita laidos herojė – 19-metė vilnietė Inga. Jai neįtinkantys vaikinai turėtų pasisaugoti – mergina užsiiminėja Tailando boksu, tad jai patinka sportiški vyrukai. Ne vienam teks prieš Ingą paprakaituoti sporto salėje.

LNK jau rašė, kad Inga ir Arnis – pirmoji šiųmetiniame „Kitame!” gimusi porelė. 22-ejų vaikinas save apibūdina kaip „per daug gerą”, mokantį pastatyti namą ir svajojantį tapti stilistu. Nežinia, ar Ingą sužavėjo Arnio nuoširdumas, ar panašus apsirengimo stilius, ar auskaras liežuvyje. Tačiau ji jam pasiūlė antrą pasimatymą, ir šis sutiko.

„Kitas!” – pirmadienį, 21.30 val., per LNK.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Gediminas Malaškevičius
Savireklamos skyriaus redaktorius
LNK TV

Parašykite komentarą