Sportas

Kitą savaitę Vilniuje vyks „Arimex Vilniaus regata 2013“

Kiekvienais metais irklavimo entuziastai nekantriai laukia žinios apie vienas iš linksmiausių ir daugiausiai dėmesio sulaukiančių mėgėjiškų vandens sporto varžybų Lietuvoje. Šiemet apie pasirengimo joms pradžią skelbia įvairiose sostinės gyventojų ir svečių pamėgtose vietose išdėlioti specialūs irklai, pažymėti renginio simbolika, primenantys pradėti burti komandą ir rūpintis plaukimo priemone. Tokiu originaliu būdu kviečiama dalyvauti jau kitą savaitgalį, rugsėjo 7 d., Neries upėje vyksiančiose, jau tradicija tapusiose, irklavimo varžybose „Arimex Vilniaus regata 2013“.
Šis masinis plaukimas Vilniuje organizuojamas jau tryliktąjį kartą, o šiais metais jis vyks „Sostinės dienų“ metu. Lenktynių startas – 12.00 val., Valakampių II-ajame paplūdimyje. Nuo jo regatos dalyviai turės įveikti 10 km atstumą ir pasiekti Žvėryno-Vingio parko pėsčiųjų tiltą. Pagrindinis prizas – baidarė – bus atiduota vienam iš visų dalyvaujančiųjų, ištraukus laimėtojo pavardę burtų keliu. Specialus prizas laukia ir originaliausio laivo bei jo komandos, taip pat visų jaunųjų regatos dalyvių, įveikusių trasą.
Dalyvauti „Arimex Vilniaus regata 2013“ galima su turima ar net paties sukonstruota plaukimo priemone. Svarbiausia, kad ji būtų valdoma irklais. Starto mokestis suaugusiam žmogui šiuo metu yra 15 Lt. Pasak organizatorių, renginio dieną jis kils. Daugiau informacijos bei registracijos dalyvio anketą galima rasti interneto svetainėje: www.regata.lt
Kasmet regata pritraukia vis daugiau dalyvių ir tampa tarsi masine vandens sporto mėgėjų švente, kurioje aktyviai dalyvauja tiek vilniečiai, tiek sostinės svečiai.

Parašykite komentarą