Verslas

Ketinančius dalyvauti „Europos horizontas“ kvietimuose MITA kviečia į tarptautinius partnerių paieškos renginius

„Europos horizonto“ galimybės atsiveria tik tiems, kurie turi gerą idėją ir tvirtą užnugarį suteikiančius tarptautinius partnerius. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia ruoštis artėjantiems naujiems didžiausios Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų finansavimo programos kvietimams ir dalyvauti jos kuruojamų sričių partnerių paieškos renginiuose.   

 

Klasterio „Skaitmeninė ekonomika, pramonė ir kosmosas“ renginys „Skaitmeninė ekonomika“

Kada:  birželio 24 – 25 d.

Kam skirta: renginys aktualus ieškantiems partnerių tokiose skaitmeninės ekonomikos srityse kaip dirbtinis intelektas, didieji duomenys ir analizė, debesų kompiuterija, daiktų internetas, kalbos technologijos, naujos kartos internetas, fotonika, robotika, išmanieji tinklai ir paslaugos (5G, 6G) ir kitos.

Klasterio „Skaitmeninė ekonomika, pramonė ir kosmosas“ renginys „Kosmosas“

Kada: birželio 28 d.

Kam skirta: renginys dedikuotas ieškantiems partnerių kartu dalyvauti „Kosmoso“ potemės kvietimuose. Kvietimai startuos 2021 m. spalio mėn. ir bus skirti kosmoso sistemų konkurencingumo, ES pajėgumų pasiekti kosmosą ir jį panaudoti didinimui, tolesniam ES programos „Copernicus“ vystymui, naujoms ES kosmoso programos iniciatyvoms (SSA, GOVSATCOM, Quantum), kosmoso enterprenerystės ekosistemos kūrimui ir kitoms temoms.

Klasterio „Skaitmeninė ekonomika, pramonė ir kosmosas“ renginys „Pramonė“

Kada: liepos 1 d.

Kam skirta: partnerių paieškos renginys, skirtas dalyvausiantiems šių sričių kvietimuose: klimatui neutrali, žiedinė ir skaitmeninė gamyba, strateginių vertės grandinių padidėjusi autonomija atspariai pramonei, skaitmeninės ir besiformuojančios technologijos konkurencingumui ir Žaliasis kursas.

Tematinės srities „Civilinė visuomenės sauga“ partnerių paieškos renginys

Kada: liepos 1 d.

Kam skirta: ieškantiems partnerių darbui šiomis temomis: geresnė ES ir jos piliečių apsauga nuo nusikalstamumo ir terorizmo, veiksmingas ES išorės sienų valdymas, atspari infrastruktūra, didesnis kibernetinis saugumas, nelaimėms atspari Europos visuomenė ir saugumo srities moksliniai tyrimai ir inovacijos. Renginio metu bus kalbama apie Europos sienų ir pakrančių apsaugos agentūrą Frontex bei Europos Horizonto paraiškų rezultatų poveikio (angl. Impact) aspektus.  

Klasterio „Klimatas, energetika ir judumas“ partnerių paieškos renginys

Kada: liepos 7 d.  

Kam skirta: renginys aktualus ieškantiems partnerių kvietimams šiomis temomis: klimato mokslas ir sprendimai, tarpsektoriniai klimato pokyčių sprendimai, tvarus, saugus ir konkurencingas energijos tiekimas, efektyvus, tvarus ir įtraukus energijos naudojimas, švarūs ir konkurencingi visų transporto rūšių sprendimai, saugios, atsparios transporto ir protingo mobilumo paslaugos keleiviams ir prekėms. Itin didelis dėmesys skiriamas žaliosioms technologijoms, jų diegimo barjerų naikinimui ir prieinamumo didinimui.

Dalyvavimas šiuose renginiuose nemokamas, tačiau būtina registracija!

Daugiau informacijos Stage | Horizon Europe NCP Portal

 

Kontaktai pasiteirauti:

Klasterių „Skaitmeninė ekonomika, pramonė ir kosmosas“ ir „Civilinė visuomenės sauga“ nacionalinis kontaktinis asmuo (NCP): Eglė Elena Šataitė, tel. +370 604 78738, el. p. egle.elena.sataite@mita.lt, space@mita.lt  

Klasterio „Klimatas, energetika ir judumas“ nacionalinis kontaktinis asmuo, atsakingas už potemę „Energetika ir judumas“ (NCP): Andrius Balsys, tel. +370 655 28195, el. p. andrius.balsys@mita.lt

Klasterio „Klimatas, energetika ir judumas“ nacionalinis kontaktinis asmuo (NCP), atsakingas už potemę „Klimatas“:Žanas Matuzanis, tel. +370 652 44275, el. p. zanas.matuzanis@mita.lt

Pranešimą paskelbė: Karolina Urbonaitė, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra

Parašykite komentarą