Verslas

Kauno „Akropolyje“ šeštadienį pradės veikti visos parduotuvės

Nuo šeštadienio, balandžio 25 dienos, prekybos centre Kauno „Akropolis“ veiklą atnaujina visos parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos. Parduotuvės Kauno „Akropolyje“ lankytojus pasitiks nuo 10 iki 20 val. „Maxima XXX“ – nuo 8 iki 21 val. Restoranai ir pramogų vietos šiame karantino švelninimo etape dar nebus atidarytos.

„Per pastarąjį mėnesį pirkėjai aktyviai teiravosi apie veiklos atnaujinimą, dėstė savo poreikius. Suprantame, kad per šį laiką visiems susikaupė daugybė reikalų, o pavasarinių pirkinių sąrašas gerokai pailgėjo, tačiau ir toliau skatiname visus pirkėjus apsipirkimo metu elgtis atsakingai, rūpintis savimi ir aplinkiniais“, – sako Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Levenauskienė.

Visą šį pandemijos laikotarpį Kauno „Akropolio“ darbuotojų ir lankytojų saugumui buvo skiriamas didelis dėmesys. Ir toliau bus dėmesingai laikomasi visų specialistų nurodymų bei taikomos papildomas apsaugos priemones, užtikrinant aukščiausius higienos standartus pastato viduje.

Prekybos centre, kaip ir iki šiol, bus dezinfekuojami visi dažniausiai liečiami paviršiai, prekybos centras bus reguliariai vėdinamas. Sudarytos sąlygos dezinfekuoti rankas naudojantis prekybos centro teikiamomis priemonėmis, laikytis rekomenduojamų atstumų tarp lankytojų.

Rūpindamiesi klientų saugumu ir sveikata, prekybos centro atstovai taip pat primena svarbias elgesio taisykles. Viso apsilankymo Kauno „Akropolyje“ metu pirkėjų labai prašoma dėvėti veido kaukes arba kitas veidą dengiančias priemones. Prekybos centre saugiausia lankytis ne daugiau dviese, vengiant sambūrių, išskyrus tos pačios šeimos narius.

Nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims (vyresniems nei 60 metų asmenims, taip pat turintiems lėtinių ligų), karščiuojantiems ir turintiems nedarbingumo pažymėjimą šiuo metu taip pat saugiau likti namuose.

Visiems labai svarbu laikytis bendrųjų higienos reikalavimų – dezinfekuoti ir plauti rankas, čiaudėti ir kosėti tik prisidengus alkūne. Mokėjimams rekomenduojama rinktis alternatyvą  – banko korteles arba bekontakčius atsiskaitymus.

Kauno „Akropolio“ kavinės, restoranai ir pramogų vietos veiklą atnaujins vėliau, kai tokia galimybę numatys papildomos Vyriausybės taikomos karantino švelninimo priemonės.

Apie „Newsec“

Prekybos centras Kauno „Akropolis“ priklauso Vokietijos investiciniam fondui „Deka Immobilien GmbH“ ir yra valdomas tarptautinės nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės „Newsec“.

„Newsec“ valdo 27 komercinius objektus, kurių plotas viršija 350 tūkst. kvadratinių metrų, o komandoje dirba 57 profesionalai, kurie yra atsakingi už komercinių objektų valdymą ir jų vertės didinimą. Šiuo metu „Newsec“ valdo 8 prekybos centrus, kurie užima 180 000 kv. m ploto, taip pat – 19 verslo centrų, bendradarbystės ir gamybos paskirties komercinių objektų, kurie užima 170 000 kv. m ploto. Visoje Šiaurės Europoje „Newsec“ valdo 45 milijardų eurų vertės turtą.

 

Pranešimą paskelbė: Eiviltas Paraščiakas, UAB „INK agency“

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą