Verslas

Kauno Akademijos miestelyje atidaryta aštunta šiemet nauja „Rimi“

Šiandien Akademijos miestelyje (Varžupio g. 1, Akademija, Kauno r. sav.) atidaryta jau trečia šiemet Kaune bei aštunta visoje Lietuvoje „Rimi“ parduotuvė. Vieta naujam prekybos centrui pasirinkta vadovaujantis viena iš šio mažmeninės prekybos tinklo strateginių plėtros krypčių – žengti į perspektyvius didžiųjų šalies miestų priemiesčių rajonus. Daugiau kaip 2300  kv. m prekybos centre Akademijos ir Ringaudų gyventojams „Rimi Lietuva“ įrengė naujausio super formato parduotuvę bei pasirūpino, kad tarp nuomininkų atsirastų patalpos ir bendruomenei – jos susibūrimams bei prekybai vietos gamintojų bei menininkų darbais.

Prekybos centre padėjo įsikurti vietos bendruomenės parduotuvei

„Akademija, Ringaudai ir aplinkinės teritorijos – vieni sparčiausiai besivystančių Kauno priemiesčių. Kvartalo, kuriame atidarėme prekybos centrą, vystytojas daug investuoja tiek į jo plėtrą, tiek į vietos bendruomenės gerovės kūrimą. Glaudžiai bendradarbiaudami, prekybos centre radome patalpas ir padėjome įrengti vietos bendruomenės parduotuvę, kurioje ne tik prekiaujama vietos gamintojų prekėmis ir menininkų darbais, bet rinksis ir bendruomenės nariai, kurie iki šiol tam reikalingų patalpų neturėjo“, – sako „Rimi Lietuva“ plėtros vadovė Rosita Kucevičienė.

Teritorijos, kurioje atidaryta „Rimi“, vystytojas taip pat investavo į jos infrastruktūrą – prekybos centro klientų bei kvartalo gyventojų patogumui įrengė sankryžą. Šalia prekybos centro įrengta 97 vietų automobilių statymo aikštelė. Be minėtos Akademijos bendruomenės parduotuvės, naujame prekybos centre duris atvėrė mažų kainų drabužių bei namų apyvokos prekių tinklo parduotuvė „Pepco“, taip pat „Gintarinė vaistinė“. Į viso prekybos centro įrengimą „Rimi Lietuva“ investavo 750 tūkst. eurų.

Priemiesčių gyventojams svarbi galimybė rinktis

Didžiausią naujo prekybos centro plotą – beveik 1600 kv. metrų – užima „Rimi“ parduotuvė. „Šio miestelio gyventojai, kurių dauguma – šeimos, iki šiol maisto ir buities prekių vykdavo į arčiau Kauno ar pačiame mieste esančius prekybos centrus. Apsipirkdami didesniais kiekiais ir ilgesniam laikui, jie priprato rinktis ir namo parsivežti gaminimui skirtų maisto produktų – daugiau pačių pagrindinių, ilgesnio galiojimo, šaldytų. Tuo tarpu, remiantis kitų priemiesčiuose veikiančių parduotuvių patirtimi, matome, kad jų gyventojai, galėdami prie namų rinktis iš plataus asortimento ir įsigyti šviežių, jau pagamintų produktų, naudojasi šia galimybe – perka prekybos tinklo konditerių, kulinarų gaminius, būtent jų poreikius tenkinančias, pavyzdžiui, „Rinkis sveikiau“ ženklu pažymėtas, prekes“, – sako „Rimi Lietuva“ prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė.

Akademijos ir Ringaudų gyventojų bei svečių patogumui prekybos centre įrengtos keturios tradicinės ir trys savitarnos kasos. Jose dirbančius kasininkus ir pirkėjus skiria organinio stiklo sienelės. Grindys prie kasų, taip pat – sveriamos produkcijos skyriuose, sužymėtos, nurodant saugius atstumus. Jų laikytis, taip pat dėvėti apsaugines veido kaukes, dažnai plauti ir dezinfekuoti rankas, laikytis čiaudėjimo bei kosėjimo higienos primena garsiniai ir vaizdo pranešimai. Prie įėjimo ir išėjimo iš prekybos salės „Rimi“ pirkėjams prieinamos dezinfekcinės stotelės rankoms. Parduotuvėje taip pat įrengtos stotelės su pirkinių vežimėlių ir krepšelių dezinfekcijai skirtomis priemonėmis, kuriomis pirkėjai gali naudotis pagal poreikį.

Pranešimą paskelbė: Živilė Karevaitė, Integrity PR

Parašykite komentarą