Verslas

Kaune duris atvėrė nauja XX formato „Maximos“ parduotuvė

Ketvirtadienį Kaune duris atvėrė nauja lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė, įsikūrusi Naujakurių g. 31. Į naujos parduotuvės įrangą investuota 970 tūkst. eurų. Pirkėjams XX formato parduotuvė pasiūlys itin platų šviežio maisto asortimentą, o greitą apsipirkimą užtikrins 6 paprastos, ir 6 savitarnos kasos.

Parduotuvėje, kurios prekybinis plotas siekia 1925 kv. m.,  šiuolaikiškai suplanuota ir įrengta prekybos salė. Įrenginėjant parduotuvę buvo atnaujinta automobilių stovėjimo aikštelė, įrengtas vidinis taromatas.

„Ir toliau laikomės savo tikslo: gerinti klientų apsipirkimo patirtis visoje šalyje. Ši parduotuvė padės kauniečiams dar paprasčiau rasti visas reikalingas prekes vienoje vietoje. Didžiuojamės, galėdami pirkėjams pasiūlyti itin platų šviežio maisto asortimentą, apie 80 proc. kurio sudarys lietuviška produkcija“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Parduotuvė be plataus šviežio maisto asortimento pasiūlys didelį šaldytų prekių, bakalėjos produktų, gėrimų, ne maisto prekių, fasuotų kulinarijos gaminių pasirinkimą.

Atidarymo metu pirkėjai buvo vaišinami įmonės „Premia KPC“ „Klasika“ ledais. Visą vasarą visose „Maximos“ parduotuvėse pirkėjai, pirkdami „Klasika“ ledus, šeimoms, auginančioms vaikus su specialiaisiais poreikiais, padovanos delfinų terapiją. Ši akcija vyksta jau trečius metus iš eilės ir per šį laikotarpį terapija jau buvo padovanota 30–čiai šeimų.

Pirmąsias dienas po atidarymo pirkėjų laukia daug specialių pasiūlymų: liepos 2–rugpjūčio 2 d. į pirkėjų AČIŪ kortelę sugrįš 5 proc. nuo pirkinių sumos, o liepos 2–5 d. AČIŪ kortelė tekainuos 1 ct. Kosmetikai, burnos priežiūros priemonėms bei buitinės chemijos prekėms bus taikoma 40 proc., kavai ir arbatai, sultims  35 proc., džiovintiems vaisiams, sūriui, padažams 30 proc. nuolaida ir daug kitų akcijų.

Naujoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis net 52 darbuotojai. Ji – 8-toji XX formato parduotuvė mieste. Kaune taip pat yra dvylika X ir keturios XXX formato parduotuvės.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pastarnokienė, UAB „Fabula ir partneriai”

Parašykite komentarą