Laisvalaikis

Kaunas Hockey ledo ritulio klubas

Kaunas Hockey ledo ritulio klubas įsikūrė 2017 metais Kauno mieste. Šis reprezentacinis Kauno klubas jau parodė savo profesionaluma ir per šiuos 4 metus iškovo daug prizinių vietų:

  • 2018 metais laimėjo sidabrą
  • 2019 metais laimėjo bronzą
  • 2020 metais laimėjo pirmą vietą
  • 2021 metais laimėjo čempionų titulą

Šiuo metu klubas priima sportuoti ne tik profesionalus sportininkus, bet ir naujokus – megėjus. Klubas turi 7 profesionalius trenerius, kurie pasiruošę jus išmokinti žaisti ledo ritulį. Jeigu nemokate čiuožti arba išvis neesate bande čiuožti ne problema, išmokinsime viską nuo pat pradžių, todėl galite drąsiai prisijungti į Kaunas Hockey ledo ritulio klubą. Klubas šiuo metu siūlo įpatingai gerus pasiūlymus: naujokams pirmos trenoruotės nemokamai, o vaikams netgi visas mėnuo nemokamai. Taip pat klubas suteikia visą reikalingą inventorių: aprangą, lazdas ir panašiai.

Ledo ritulio treniruotės

Ledo ritulio treniruotės vyksta Kaune Ledo arenoje, kadangi ledo arena nėra Kaunas Hockey klubo nuosavybė, todėl treniruočių grafikas atnaujinamas kartą į savaitę. Treniruotės paprastai trunka valandą. Kaunas Hockey klubas dažnai organizuoja megėjų bei entuziastų varžybas.

Ledo ritulys Lietuvoje

Pirmą kartą ledo ritulys Lietuvoje sužaistas 1922 metais, prieš tai žmonės net nebuvo girdėja apie šią sporto šaką. Kiek vėliau buvo suorganizuotas ir pirmasis ledo ritulio čempionatas 1926 metais. Po ilgos petraukos Lietuvoje atidaryta pirmoji dirbtinio ledo arena Elektrėnuose, duris ji atvėre 1977 metais. Begant metams šis sportas labai patobulėjo atsirado entuziastų, kurie garsiną šia sporto šaką. 2017 metais atliktame tyrime išsiaiškinta, kad šiuo metu Lietuvoje sportuoja daugiau nei 2500 profesionalių ledo ritulininkų. Šis skaičius nėra didelis, palyginus su kitomis populiariomis sporto šakomis, tokiomis kaip krepšinis ar futbolas.

Ledo ritulio taisyklės

Ledo ritulio taisyklės gan paprastos. Pagrindinis šio žaidimo tikslas imušti ledo ritulio kamuoliuka priešininkui į vartus arba apginti savo vartus. Taip pat svarbu žinoti, kad šio žaidimo metu ledo ritulininkai privalo devėti specialią apsauginę aprangą, siekiant išvengti rimtų traumų ar sužalojimų. Ledo ritulio varžybos trunka 3 kėlinius po 20 minučių.

Parašykite komentarą