IT naujienos

Kasmet atsinaujinantys išmanieji telefonai nebeliūdins jų savininkų

Pasaulinių tyrimų duomenimis, vidutiniškai bent kartą per metus rinkoje pasirodo vis naujesnės kartos išmanieji telefonai. Visai neseniai įsigijusiems išmanųjį tai ne visuomet gera naujiena, mat pasikeisti telefoną kasmet iki šiol buvo prabangos dalykas. Tuo nepiktnaudžiaudavo net verslo įmonės, kurios ypač vertina išmaniųjų technologijų naudą jų verslo efektyvumui. Klientams, norintiems spėti su technologine raida ir išnaudoti visas jos atnešamas galimybes, „Omnitel“ sukūrė visiškai naują Lietuvos rinkoje paslaugą, naudodamiesi kuria bendrovės klientai ypač geromis sąlygomis galės kiekvienais metais įsigyti naują telefoną ir nebemokėti už senąjį.

„Mūsų rankose šiandien yra visas pasaulis – išmaniajame telefone yra viso pasaulio žinios, literatūra, visi mūsų kontaktai, muzika, verslo efektyvumą gerinančios programėlės, bankas, laikraščiai. Taigi išmanieji telefonai nebėra tik žaisliukas ar mados reikalas – daugelis mūsų klientų pažymi, kad šie įrenginiai jau tapo neatsiejama ir labai svarbia jų gyvenimo dalimi. Tačiau jie apgailestauja, kad ne visuomet spėja paskui sparčiai besivystančias technologijas. Pasikeisti telefoną kasmet iki šiol nebuvo finansiškai racionalu nei verslo, nei privatiems klientams. Paprastai jie perkami išsimokėtinai per mažiausiai dvejus metus, tad iki šiol klientai įsigydavo geriausiu atveju tik kas antrą jų geidžiamą modelį. Su mūsų naująja paslauga „Kasmet naujas“ pasikeisti telefoną į naujesnį geidžiamą ir spėti paskui technologijas gali visi“, – sakė „Omnitel“ viceprezidentė privatiems klientams Lina Galatiltė.

Verslo ir privatūs klientai, naudodamiesi paslauga „Kasmet naujas“, gali išsirinkti bet kurį iš naujausių rekomenduojamų išmaniųjų telefonų-flagmanų ir įsigyti jį išsimokėtinai. Praėjus vos metams, klientas jau gali pasikeisti jį į bet kurį patikusį naujesnį rekomenduojamą modelį. Tereikia iškeisti veikiantį senąjį telefoną į naują ir, toliau naudojantis paslauga, bus mokamos įmokos už naujai įsigytą telefoną, o likusios įmokos už senąjį telefoną mokėti nebereikės. Šiuo metu paslauga gali pasinaudoti privatūs klientai, turintys planą „Išmaniems“, bei verslo klientai, turintys planą „Verslo“.

Daugiau informacijos apie paslaugą rasite:

Privatiems klientams: http://www.omnitel.lt/privatiems/pasiulymai/akcijos-ir-pasiulymai/keiskite-telefona-kasmet/64433

Verslo klientams: http://www.omnitel.lt/verslui/pasiulymai/akcijos-ir-pasiulymai/keiskite-telefona-kasmet/64439

Parašykite komentarą