Transportas

Karšta naujiena: trečios kartos sportinis „Renault MÉGANE R.S.“ – jau Lietuvoje

• Naujasis „Renault Mégane R.S.“, sportinio vairavimo entuziastų itin lauktas modelis, atvyko į Lietuvą.
• Kaip ir jo pirmtakai, trečiosios kartos „Mégane R.S.“ yra vienas geriausių kompaktinių „karštų“ hečbekų, kuriame apjungtos naujausios „Renault Sport“ padalinio technologijos ir lenktynių aistra.
• „Mégane R.S.“ siūlo ypatingą vairavimo malonumą, stabilumą ir manevringumą.

Ilgai lauktas modelis – jau Lietuvoje

Pirmą kartą pristatytas 2017 m. rugsėjį vykusioje Frankfurto automobilių parodoje, naujasis sportinis „Renault Sport“ inžinierių ištobulintas hečbekas atvyko į Lietuvą ir žada ypatingą vairavimo malonumą tiek bendro naudojimo keliuose, tiek lenktynių trasoje. Su naujos kartos „Mégane R.S.“ susipažinti gyvai ir išbandyti jo sportinę prigimtį jau galima ir Lietuvoje.

Ryškus sportinio automobilio dizainas

Trečios kartos „Renault Mégane R.S.“ išsiskiria sportiško automobilio išvaizda, kurią dar labiau pabrėžia nauja „Tonic Orange“ spalva, išryškinanti kėbulo formas. Priekiniame buferyje matyti integruotas F-1 automobilį primenantis sparno elementas – tai esminis vaizdo tapatybės elementas „Renault Sport“ automobiliuose. Dekoratyvinės radiatoriaus grotelės papuoštos specifiniu, korio formos raštu.

Naujasis „Mégane R.S.“ buvo kuriamas galvojant apie dinamines savybes, tačiau jis taip pat aprūpintas vairavimo malonumą suteikiančiomis pažangiomis technologijomis.

Naujas variklis ir keturių vairuojamųjų ratų sistema „4CONTROL“

„Renault Mégane R.S.“ sumontuotas naujos kartos 1,8 l darbinio tūrio benzininis variklis su tiesioginiu įpurškimu ir turbina, pasiekiantis 280 AG galią. Tai – vieną didžiausių sukimo momentų, pasiekiantį net 390 Nm, savo segmente turintis variklis, užtikrinantis itin gerą dinamiką ir komfortą. Naujasis variklis, palyginti su ankstesnėje versijoje montuotu motoru, yra 8 proc. taupesnis ir pasižymi 11 proc. mažesne CO2 emisija.

Naująjį „Renault Mégane R.S.“ kūrę inžinieriai sugebėjo žengti dar toliau, pirmą kartą šioje sportiškų automobilių klasėje pritaikę unikalią visų vairuojamųjų ratų „4CONTROL“ sistemą. Dėl šios technologijos „Mégane R.S.“ pasižymi ypatingai preciziškomis valdymo savybėmis, stabilumu ir manevringumu.

Mechaninė arba dviejų sankabų EDC pavarų dėžė

Naujasis „Mégane R.S.“ nuo šiol siūlomas tiek su mechanine 6 pavarų transmisija, tiek šešių laipsnių dvigubos sankabos EDC pavarų dėže. Pirkėjai gali rinktis ir iš dviejų važiuoklės tipų: kompromisą tarp dinamikos ir kasdienio komforto siūlančios „Sport“ arba lenktynių trasai optimizuotos „Cup“. Naujasis „Mégane R.S.“ hečbekas su mechanine pavarų dėže Lietuvoje kainuoja nuo 29 tūkst. 233 Eur, su dvigubos sankabos EDC automatine transmisija – nuo 31 tūkst. 169 Eur.

Parašykite komentarą