Darbas ir karjera

Karjera.lt: Kauno darbdavių pasirinkimui – 25 Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai

Lapkričio 29 dieną Kaune pristatyta Lietuvos studentų ir absolventų karjeros valdymo informacinė sistema Karjera.lt, vienijanti 25 šalies aukštąsias mokyklas, kuriose studijuoja virš 100 tūkst. studentų. Šiuolaikiška platforma suteikia galimybę darbdaviams patogiai, taupant laiką ir lėšas pasiekti bei atsirinkti būsimus darbuotojus.

„Kviečiame visus Kauno darbdavius kreiptis, sudaryti jiems naudingą sutartį bei tuo pačiu prisijungti prie socialiai atsakingo projekto“, – ragina Karjera.lt partnerystės su darbdaviais koordinatorė Viktorija Bražiūnaitė. Šiuo metu sistemoje yra užsiregistravusios 544 įmonės bei virš 14 tūkst. studentų.

„Džiaugiamės prisijungę prie Karjera.lt. Mums labai svarbu į mūsų darbą įtraukti ir jaunus žmones, studentus. Tikime, kad ši sistema padės mums įlieti į mūsų gretas dešimtis naujų kolektyvo narių darbui ar praktikai”, – teigia UAB „Novameta“ personalo vadovė Aida Tomašek.

Pasak Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Profesinio rengimo skyriaus vadovės Aušros Giedrienės, nauji įrankiai darbo rinkoje – būtini. Svarbu nuolat sumaniai ir darniai dirbti su jaunimu, atšviežinti darbuotojų srautus, todėl naujos iniciatyvos karjeros planavimo valdymo srityje, tokios kaip Karjera.lt, yra labai pagirtinos.

Kaip tvirtina Viktorija Bražiūnaitė, naudodamiesi naująja karjeros valdymo informacine sistema Lietuvos darbdaviai galės platinti informaciją apie organizaciją, laisvas darbo ir praktikos vietas visų Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams. Darbdaviams sistema leis analizuoti įvairius duomenis, kurie pagelbės jiems atsirinkti potencialius darbuotojus ar praktikantus bei tiesiogiai su jais susisiekti, taip taupant lėšas, skirtas darbuotojų paieškai. Svarbu ir tai, kad aktyvūs šios sistemos dalyviai užsiims socialiai atsakinga veikla – rūpinsis jaunų žmonių ateitimi.

Karjera.lt kūrė 25 Lietuvos aukštosios mokyklos 2007-2013 m., sujungę žmogiškuosius ir materialiuosius išteklius. Informacinė sistema valdoma per konsorciumą, kurį administruoja Vilniaus universitetas.

Parašykite komentarą