Darbas ir karjera

„WIZZ AIR“ KVIEČIA TAPTI KELEIVIŲ SALONO ĮGULOS NARIAIS: ORGANIZUOJA ATRANKOS DIENĄ VILNIUJE

Birželio 16 d., Vilnius: „Wizz Air“, sparčiausiai auganti Europoje ir aplinkai tvariausia pasaulyje* oro linijų bendrovė, džiaugiasi galėdama pranešti apie atvirą atrankos dieną, skirtą visiems, norintiems tapti keleivių salono įgulos nariais Vilniaus bazėje.

Būsima keleivių salono įgulos narių atranka vyks Vilniuje, viešbutyje „Best Western Vilnius Hotel“, Konstitucijos pr. 14, 2023 m. birželio 19 d. Renginio pradžia – 9:00 val. Susidomėję kandidatai turi iš anksto užsiregistruoti čia.

„Wizz Air“, kurioje dirba daugiau nei 8 000 specialistų, atstovaujančių 96 tautybes, puoselėja įvairialypę ir įtraukią darbo aplinką.

Savo darbuotojams „Wizz Air“ siūlo išskirtines naudas, įskaitant neribotas nuolaidas lėktuvų bilietams, nemokamus mokymus, uniformas ir mokymosi išmokas. Be to, įmonės programa „Nuo įgulos nario – iki piloto“ suteikia progą tapti lėktuvo pilotu ir gauti didelę finansinę paramą, kelionių ir apgyvendinimo galimybes, taip pat individualų darbo ir studijų planą. Skatindama įtrauktį ir šalindama kliūtis, „Wizz Air“ yra įsipareigojusi remti ambicingus įgulos narius jų kelyje į pilotų kabiną ir skatinti lygybę aviacijos pramonėje.

Jei jau ilgą laiką ieškojote darbo vietos, kurioje galėtumėte įžengti į biurą tarp debesų ir užmegzti ryšius su naujais žmonėmis, tuomet keleivių salono įgulos nario gyvenimas jums tobulai tinka. Jis suteikia nepamirštamą patirtį, kuri nėra panaši į jokią kitą.

„Wizz Air“ nuolat ieško linksmų, atsidavusių ir entuziastingų keleivių salono įgulos narių visame savo tinkle. Tai puiki galimybė pradėti jaudinančią kelionę vienoje iš sparčiausiai augančių ir tvariausių Europos oro linijų bendrovių.

* 2022 m. Azijos aviacijos centras (angl. Centre of Aviation, CAPA) „Wizz Air“ suteikė metų tvariausios oro linijų grupės apdovanojimą (angl. Environmental Sustainability Award).

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 181 „Airbus A320“ ir „Airbus A321“ orlaivių parką. Įmonės aviacijos profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir itin žemas bilietų kainas. Dėl šių priežasčių F23 finansiniais metais, kurie baigėsi 2023 m. kovo 31 d., „Wizz Air“ rinkosi 51.1 mln. keleivių. Bendrovės akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, įmonę neseniai įtraukė į saugiausių oro linijų bendrovių dešimtuką, o ATW ją paskelbė 2020-ųjų „Metų aviakompanija“ – tai aukščiausias įvertinimas, kurį gali gauti oro bendrovė ar asmuo už puikius rezultatus, inovacijas ir aukščiausio lygio aptarnavimą. Azijos aviacijos centras „Wizz Air“ 2022 m. pripažino aplinkai tvariausia oro linijų grupe (angl. „Global Environmental Sustainability Airline Group of the Year“).

Parašykite komentarą